اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلي / بیستمین دوره مسابقات فوتسال وتنیس روی میز پرسنل زندانهای استان به میزبانی زندان مرکزی مشهد ‏

بیستمین دوره مسابقات فوتسال وتنیس روی میز پرسنل زندانهای استان به میزبانی زندان مرکزی مشهد ‏

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد در مجتمع ورزشی دانشگاه شهید منتظری بیستمین دوره مسابقات فوتسال وتنیس روی میز پرسنل زندانهای استان بمدت ۳ روز باحضور ۱۵تیم ورزشی در ۴ گروه بصورت دوره ای از زندانهای استان برگزار گردید.

افتتاحیه این دوره از مسابقات که با حضور معاون سلامت و اصلاح و تربیت استان و دیگر مدعوین برگزار گردید اشجع مدیر زندان مشهد ضمن خیر مقدم به مهمانان و ورزشکاران استان هدف از این دوره مسابقات را نشاط بیشتر و افزایش توان بدنی و فکری همکاران عنوان نمود.

این دوره مسابقات تیمهای نیشابور،کاشمر،تایباد بترتیب مقامهای اول تا سوم در رشته فوتسال را کسب نمودندو در رشته تنیس روی میز باوندی از کانون اصلاح و تربیت مقام اول را از آن خود نمود.

در پایان در مراسم اختتامیه نمازی معاون سلامت و اصلاح و تربیت استان ضمن تشکر از مدیر زندان مشهد و همکاران ایشان که محیط  بسیارمطلوبی را برای این سری مسابقات تدارک دیدند از همه همکاران و ورزشکاران شرکت کننده تشکر نمود و آرزوی سلامتی و توفیق خدمت از خداوند مسئلت نمود.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*