اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان زندان نیشابور با حضور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب ‏

برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان زندان نیشابور با حضور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب ‏

مراسم تجلیل تعدادی از بازنشستگان زندان با حضور اکبری مقدم دادستان دادسرای عمومی و انقلاب ، مسئولین و کارکنان زندان در محل سالن اجتماعات اداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان نیشابور، در این مراسم اکبری مقدم، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب به فضلیت های ماه شعبان پرداخت و گفت: اعمال عبادی در ماه شعبان و به ویژه روزه داری در این ماه، انسان را برای ورود به ماه مبارک رمضان آماده نموده و این ماه فرصتی برای تزکیه روح، جهت بهره برداری از نعمات خاص خداوند در ماه رمضان می باشد.

دادستان دادسرای عمومی و انقلاب در بخش دیگری از سخنان خود به هوای نفس و نفس اماره پرداخته و افزود: آدمی برای غلبه بر نفس اماره و مقابله با خواسته های نفسانی و حیوانی ، ناگزیر به بهره مندی از مهارتهای معنوی است تا در پرتو آنها بتواند به سعادت که مطلوب فطری اوست نائل گردد.

لازم به ذکر است در این مراسم که با حضور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب ، ریاست ، مسئولین واحدهای اداری و کارکنان زندان در محل سالن اجتماعات اداری برگزار شد از ۴ نفر از بازشستگان زندان با اعطای لوح تقدیر و هدایایی از سوی سازمان زندانها و زندان نیشابور تجلیل گردید.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*