اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دیدار‎ ‎مدیر‎ ‎اردوگاه‎ ‎استان‎ ‎با‎ ‎رییس دادگستري‎ ‎و‎ ‎دادستان‎ ‎سرخس

دیدار‎ ‎مدیر‎ ‎اردوگاه‎ ‎استان‎ ‎با‎ ‎رییس دادگستري‎ ‎و‎ ‎دادستان‎ ‎سرخس

در راستاي بازدیدهاي ادواري مدیر اردوگاه استان، علیرضا مهدویان منش به همراه جمعی از مسؤولین با حضور در شهرستان سرخس با رییس دادگستري و دادستان دیدار و گفتگو کردند.

 به گزارش روابط عمومی اردوگاه چناران، در ابتداي این دیدار مدیر اردوگاه گزارشی از اقدامات انجام شده در جهت کاهش جمعیت کیفري اردوگاه ارائه و در ادامه اظهار داشت: حضور هرچه بیشتر قضات در اردوگاه می تواند تاثیر بسیار مهمی در تقویت روحیه مددجویان و آشنایی بیشتر با مسائل قضایی آنها و همچنین جلوگیري از اطاله دادرسی به همراه داشته باشد.

علیرضا مهدویان منش ضمن تقدیر از حضور منظم دادستان سرخس در اردوگاه و رسیدگی به درخواستهاي مددجویان، خواستار گسترش تعاملات موجود بیش از پیش بین دو مجموعه شد.

حجت الاسلام نجف زاده رییس دادگستري سرخس نیز ضمن قدردانی از حضور مدیر و مسؤولین اردوگاه گفت: حضور مسئولین قضایی جهت رسیدگی به درخواستهاي مددجویان را بسیار موثر خواند و ابراز داشت:  باید تلاش شود که ایام حبس دورانی براي بازسازي و بازپروري باشد و اعطاي هر امتیازي منطبق با استحقاق مددجو و قوانین و مقررات باشد.

رییس دادگستري شهرستان سرخس در ادامه افزود امسال هم بازدید و دیدارهاي قضات دادگستري با هدف کاهش جمعیت کیفري با جدیت دنبال می شود تا درخواست هاي مددجویان به حداقل برسد.

علیزاده دادستان سرخس نیز تصریح کرد: محکومین حوزه قضائی سرخس که در اردوگاه تحمل حبس میکنند در صورتی که پس از گذراندن دوره هاي فنی و حرفه اي مهارت لازم را کسب نمایند میتوانند به عنوان استاد کار ماهر به زندان سرخس برگشته و دیگر مددجویان را آموزش دهند. مدیر اردوگاه استان در پایان با حضور در زندان سرخس از اقدامات کاهش جمعیت کیفري و فعالیتهاي اشتغال بازدید و از همراهی رییس و مسؤولین زندان سرخس در این دیدار تقدیر و تشکر کرد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*