صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید مدیر کل و سرپرست بنیاد تعاون زندانهای خراسان رضوی از زندان تایباد

بازدید مدیر کل و سرپرست بنیاد تعاون زندانهای خراسان رضوی از زندان تایباد

سید محمد موسوی مدیرکل و سید جلال خواب نما سرپرست بنیاد تعاون  زندانهای استان خراسان رضوی وهیات همراه از زندان تایباد بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد دراین بازدید مدیر کل زندانهای خراسان رضوی ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان به بررسی مسائل و پاسخ به سوالات آنان پرداخت.

 سید محمد موسوی مدیر کل زندانهای استان با حضور در پروژه جدید زندان تایباد از قسمت های مختلف زندان بازدید و بر حفاظت فیزیکی زندان ، رعایت نکات امنیتی تاکید و اظهارداشت اداره کل زندانهای خراسان رضوی باتمام توان خود در تلاش است تا این پروژه مهم و ملی با سرعت بیشتری پیشرفت کرده به بهره برداری برسد.

علی بیات رئیس زندان تایباد نیز ضمن تشکر از حضور مدیر کل  و سرپرست بنیاد تعاون استان با ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده در حوزه اشتغال و حرفه آموزی پرداخت و خواستار حمایت بنیاد تعاون استان از این طرح ها شد .

خواب نما سرپرست بنیاد تعاون استان در حوزه اشتغال و حرفه آموزی مددجویان  ادامه داد : با اشتغالزایی برای زندانی در دوران محکومیت، مخارج ضروری خود و خانواده اش تأمین و فرصت شغلی برای وی پس از آزادی نیز فراهم می شود و زندانی به سمت آسیب های اجتماعی در زندان گرایش پیدا نمی کند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*