اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در شهرستان سبزوار برگزار شد

جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در شهرستان سبزوار برگزار شد

سنت حسنه گلریزان جهت کمک به آزادی زندانیان مالی جرایم غیر عمد همانند سالهای گذشته در ماه مبارک رمضان با شور و حرارت وصف ناپذیری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی زندان سبزوار در این مراسم باشکوه که نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان، آیت ا… دکتر باغانی از شهدای زنده هفتم تیر، معاون استاندار و فرماندار ویژه، روسای دادگستری و دادستانهای سبزوار و جوین، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مقامات و روسای دستگاههای اجرایی وهنرمندان برجسته شهرستان حضور داشتند پس از اقامه نماز مغرب و عشاء و ضیافت افطاری رئیس اداره زندان سبزوار ضمن خیر مقدم به مدعوین گزارشی از اقدامات صورت پذیرفته ستاد جشن گلریزان در سال گذشته که منجر به آزادی ۵۳ زندانی جرائم غیرعمد شده بودند برای حاضرین تشریح نمود.

وی با اشاره به اینکه از بودجه‌های دولتی نمی‌توان برای آزادی زندانیان غیرعمد استفاده کرد، افزود: در حال حاضر ۵۲ نفر برای آزادی به حدود ۴۴ میلیارد ریال به کمک خیرین نیاز دارند.

بسکابادی با اشاره به آیه ۱۲ سوره لقمان که در آن ذکر شده «أَنِ اشْكُرْ لِلَّهِ  وَمَنْ يَشْكُرْ فَإِنَّمَا يَشْكُرُ لِنَفْسِهِ؛ خدا را شکر کن، و هر کس شکر حق گوید به نفع خود اوست»، با تقدیر و تشکر از کمک خیرین، ابراز کرد: در سال قبل ۵۹۰ میلیون ریال توسط خیرین برای آزادی زندانیان غیرعمد کمک شد که امیدواریم امسال نیز مبلغ مورد نیاز برای آزادی این ۵۲ نفر جمع‌آوری شود.

شایان ذکر است در پایان مراسم جشن گلریزان که با حضور پرشور خیرین نیکوکار برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد برگزار گردید مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان (شامل وجوه نقد، فیش واریزی، صندوق جمع آوری، چک های دریافتی و … ) جمع آوری شد که نسبت به سال قبل ۱۲۰ %  رشد داشته است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*