اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / کمک یک میلیارد وچهارصد میلیون ریالی خیرین تایبادی در جشن حمایت وگلریزان

کمک یک میلیارد وچهارصد میلیون ریالی خیرین تایبادی در جشن حمایت وگلریزان

مراسم جشن حمایت و گلریزان جهت کمک به زندانیان جرایم  غیر عمد و خانواده های بی بضاعت زندانیان  به میزبانی انجمن حمایت از زندانیان و زندان تایباد برگزار شد به گزارش روابط عمومی زندان تایباد این جشن همچون سالهای گذشته به همت  دادستان ,رئیس دادگستری ورئیس زندان برگزارگردید.

در این مراسم، عبادی سرپرست اداره امور اجتماعی ومراقبت بعد از خروج اداره کل استان ,  رضایی  رئیس دادگستری,امام جمعه موقت شهرستان و جمعی  از مسئولین ,خیرین ,بازاریان تایبادی  و همچنین جمعی از کارکنان زندان حضور داشتند.

رضایی رئیس دادگستری ضمن خوش آمد گویی به مدعوین حاضر در مراسم در زمینه توصیه های مکرر اسلام در مورد انفاق و بخشش به بیان احادیث و روایات از ائمه معصومین پرداخت و اظهار داشت: با روحیه بخشش و انفاقی که در مسئولین و بازاریان و خیرین تایبادی  سراغ دارم، مطمئنم که  کمک به خانواده های بی بضاعت و نیازمند جامعه و علی الخصوص قشر زندانی را سرلوحه کاری خود قرار داده تا در این ماه عزیز بتوانند از این خوان الهی بهره مند گردند.

در ادامه مراسم مسئولین و بازاریان شهرستان ،جمعا مبلغ یک میلیارد و چهار صد میلیون ریال  را به عنوان کمک به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.

گفتنی است در پایان از خیرین شهرستان با اهدای لوح تقدیر قدر دانی شد .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*