اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / افتتاح کارگاه صنایع دستی مددجویان زندان شهرستان قوچان

افتتاح کارگاه صنایع دستی مددجویان زندان شهرستان قوچان

درراستای ایجاد فرصت های شغلی مناسب و فراهم نمودن شرایط خود اشتغالی مددجویان جهت بهبود وضعیت معیشتی خانواده با پیگیری های صورت گرفته کارگاه تولیدی صنایع دستی با موضوع قلم زنی روی سنگ در زندان قوچان افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی زندان قوچان به منظورعرضه وایجاد فرصتهای لازم جهت فروش محصولات تولیدی صنایع دستی زندانیان به همّت یکی ازخیرین شهرستان نمایشگاهی واحدی تجاری حاشیه جاده ی آسیایی دایرگردید . این نمایشگاه که با حضور آذری دادستان دادسرای عمومی و انقلاب ، قدمگاهی فرمانده انتظامی شهرستان ، سبحانی سرپرست میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهرستان ، بانوان کارآفرینان شهرستانی و اصحاب رسانه برگزار و محصولاتی از صنایع دستی زندانیان درمعرض بازدید عموم قرار گرفت .

 بیات ریاست زندان ضمن عرض خیرمقدم و تشکر ویژه از زحمات هنرمندکارآفرین استاد معمر درزمینه آموزش وآماده سازی مددجویان برای ایجاد این کارگاه به ارائه گزارش مختصری درخصوص کارگاه های مختلف اشتغال وحرفه آموزی در مجموعه زندان و نوع محصولات تولیدی دراین کارگاه ها وچگونگی ارائه این محصولات به بازارفروش و ضرورت حمایت و پشتیبانی های مادی و معنوی از مددجویان شاغل دراین کارگاهها پرداخت .

در ادامه این مراسم آذری دادستان شهرستان نیز درسخنانی خاطر نشان کرد : هدف مجموعه قضایی شهرستان و اداره زندان ایجاد شرایط مطلوب اصلاحی و تربیتی و فراهم کردن زمینه اشتغال و حرفه آموزی برای مددجویان بوده تا اینکه مددجویان درحال تحمل حبس و طی کردن دوران محکومیت خویش و پس از آزادی بتواند از تسهیلات بوجود آمده جهت کسب درآمد برای خود وخانواده خویش استفاده و بازگشت سعادتمندانه ای نیز به سوی جامعه داشته باشد .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*