اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / آزمون‎ ‎پایانی‎ ‎دوره هاي‎ ‎فنی‎ ‎و‎ ‎حرفهاي‎ ‎مهارتهاي‎ ‎کارآفرینی‎ ‎در‎ ‎اردوگاه‎ ‎استان‎ ‎برگزار‎ ‎شد

آزمون‎ ‎پایانی‎ ‎دوره هاي‎ ‎فنی‎ ‎و‎ ‎حرفهاي‎ ‎مهارتهاي‎ ‎کارآفرینی‎ ‎در‎ ‎اردوگاه‎ ‎استان‎ ‎برگزار‎ ‎شد

مرحله دوم آزمون پایان دوره فنی و حرفه اي در ۹ شاخه از رشته مهارتهاي کارآفرینی با شرکت ۱۸۱ نفر از مددجویان در اردوگاه استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه چناران علیرضا مهدویان منش مدیر اردوگاه در توضیح این خبر افزود: به منظور ارزیابی کارآموزان و اعطاي گواهینامه پایانی، آزمون دومین دوره در سال ۹۷ در رشته مهارتهاي سرویس و نگهداري بهداشت و ایمنی در محیط کار، کشت وکار گلخانه اي ، خودرو، کمک برقکار ساختمان، راسته دوز، جوشکاري ، رنگ کاري معرق چوب و پرورش دهنده زنبور عسل با حضور کارشناسان اداره فنی و حرفه اي در مرکز آموزشهاي اردوگاه برگزار شد.

وي در ادامه افزود: در این دوره ها که تعداد ۱۸۱ نفر از مددجویان شرکت داشتند در صورت کسب حد نصاب لازم موفق به اخذ گواهینامه پایانی خواهند شد.

مدیر اردوگاه خاطر نشان کرد: این دوره ها با هدف آموزش و توانمندسازي مددجویان براي کسب مهارت و اخذ گواهینامه و در راستاي برنامه هاي اشتغال و حرفه آموزي برگزار می گردد و زمینه هاي لازم براي اشتغال مددجویان پس از آزادي را فراهم می کند.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content