اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / کارشناس‎ ‎ارشد‎ ‎سازمان‎ ‎مدیریت‎ ‎و‎ ‎برنامه ریزي‎ ‎از‎ ‎پروژه هاي‎ ‎عمرانی‎ ‎اردوگاه‎ ‎استان‎ ‎بازدید‎ ‎کرد

کارشناس‎ ‎ارشد‎ ‎سازمان‎ ‎مدیریت‎ ‎و‎ ‎برنامه ریزي‎ ‎از‎ ‎پروژه هاي‎ ‎عمرانی‎ ‎اردوگاه‎ ‎استان‎ ‎بازدید‎ ‎کرد

به گزارش روابط عمومی اردوگاه استان نبی زاده کارشناس بودجه و رییس کارگروه اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزي استان با همراهی مدیر و مسؤولین اردوگاه از پروژههاي عمرانی بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی امور قرار گرفت.

سپس در ادامه در نشستی مدیر اردوگاه با ارائه گزارشی به تشریح فعالیت هاي عمرانی پرداخت و تصریح کرد: در فضاي زندگی جمعی نیاز است که شرایط محیطی مناسب فراهم شود تا زمینه آسیب هاي ناشی از محیط و فضاي نامناسب از بین برود و این مهم با تخصیص اعتبارات مورد نیاز جهت تکمیل و راه اندازي پروژه هاي عمرانی اردوگاه می تواند مشکلات پیش روي را مرتفع نماید.

مهدویان منش در پایان این بازدید اظهار داشت: تداوم بازدیدهاي کارشناسی، آشنایی بیشتر برنامه ریزان را به همراه خواهد داشت و راه را براي توسعه فیزیکی و فنی بیش از پیش هموار میکند.

در خاتمه این بازدید رییس کارگروه اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزي استان تلاش هاي مدیر و کارکنان اردوگاه استان را در احداث و پیگیري طرح هاي عمرانی، قابل تقدیر و تشکر دانست.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*