اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / در آستانه میلاد با سعادت امام رضا (ع) پرچم بارگاه منور رضوی در اردوگاه استان برافراشته شد

در آستانه میلاد با سعادت امام رضا (ع) پرچم بارگاه منور رضوی در اردوگاه استان برافراشته شد

به گزارش روابط عمومی اردوگاه درآستانه­ میلاد با سعادت ثامن الحجج(ع) خادمین بارگاه منور و ملکوتی امام هشتم با پرچم آن آستان مقدس در اردوگاه حضور یافته و در جمع پرشور مددجویان مورد استقبال شیفتگان آن حضرت قرارگرفتند.

علیرضا مهدویان منش مدیر اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان دراین رابطه گفت: مددجویان به واسطه­ همجواری با امام هشتم انس و الفت خاصی با این امام همام گرفته ودلهایشان همواره برای زیارت صحن و سرای امام هشتم می تپد.

وی در ادامه افزود: ایام دهه کرامت و میلاد امام رضا علیه السلام بهترین فرصت برای حضور خادمین در اردوگاه بوده و همچون سنوات قبل بر آن شدیم که ضمن هماهنگی با آستان قدس رضوی میزبان خدام آن بارگاه شده و پرچم آن آستان مقدس را به اردوگاه آورده و دلها را به جوار امام ثامن ضامن ببریم.

مدیر اردوگاه با تاکید برلزوم وجود معنویت در میان مددجویان گفت: معنویت در زندگی ما انسانها موجب رقت قلب و نزدیک شدن به فضاهای انسانی بوده و ما همواره در اردوگاه بدنبال ایجاد چنین فضاهایی به مناسبت ها و به بهانه­ های مختلف فرصت هایی را برای مددجویان فراهم کرده و البته تاثیر مستقیم آن را در کردار و گفتار مددجویان مشاهد نموده­ ایم.

مهدویان­منش خاطرنشان کرد:  این اولین و آخرین گام نخواهد بود و ما هر روز تلاش خود را در جهت ایجاد یک چنین موقعیت هایی برای ارتقاء روحیه و پالایش درونی مددجویان معطوف خواهیم داشت.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content