اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید معاون اداری مالی زندانهای استان و هیات همراه از زندان قوچان ‏

بازدید معاون اداری مالی زندانهای استان و هیات همراه از زندان قوچان ‏

به گزارش روابط عمومی قوچان ،دکترمدیری معاون اداری مالی اداره کل زندانهای خراسان رضوی در راس هیاتی به اتفاق اسکندری ثانی ذیحساب ، ممدوحی رئیس اداره فنی و مهندسی ، کاظمی معاون ذیسحاب با حضوردر زندان قوچان از بخش های مختلف آن بازدید نمودند.

در ابتدای این بازدید بیات رئیس زندان به ارائه گزارش مبسوطی از نحوه اجرای برنامه های اصلاحی تربیتی و انجام فعالیت های عمرانی در این زندان پرداخته و از      مساعدت های دکتر مدیری و اسکندری در این زمینه تقدیر و تشکر نمود .

در ادامه دکتر مدیری خاطر نشان کرد که هدف اینجانب و سایر همکاران در حوزه اداری مالی اداره کل فراهم کردن حداکثر تسهیلات و امکانات جهت اجرای بهینه برنامه های اصلاحی و تربیتی بوده چرا که معتقدیم مدیریت مجموعه در حوزه های مختلف اصلاحی و تربیتی ، فرهنگی ، بهداشتی و درمانی ، امنیتی و . . . نبایستی دغدغه مالی داشته باشد .

ایشان باتفاق هیات همراه درخاتمه ضمن بازدید از آشپزخانه تازه مرمت و بهسازی شده این زندان با حضور در اندرزگاه های زندان از نزدیک و به صورت چهره به چهره به گفتگو با مددجویان پرداخته و دستورات لازم را جهت رسیدگی به درخواست های آنان صادر نمود .

 

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content