اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلي / رییس دادگستری و دادستان تربت حیدریه در رأس هیأتی قضایی از اردوگاه استان بازدید کردند

رییس دادگستری و دادستان تربت حیدریه در رأس هیأتی قضایی از اردوگاه استان بازدید کردند

محمد ابراهیم زاده رییس دادگستری و حسین مسرور دادستان تربت حیدریه در رأس هیأتی قضایی به همراه جمعی از پرسنل زندان شهرستان تربت حیدریه از  اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی استان خراسان رضوی بازدیدکردند.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزي و کاردرمانی استان در ابتداي این بازدید علیرضا مهدویان منش مدیر اردوگاه استان گزارش مبسوطی از بخش های مختلف اردوگاه ارائه و در ادامه پیرامون مسائل قضایی به گفتگو پرداختند.

هیأت قضایی در ادامه با حضور در اداره تشخیص و پذیرش، مراکز اشتغال، کارگاهها، اندرزگاه باز، مشاوره و اندرزگاه قرآنی از نزدیک با روند انجام برنامه هاي بازپرورانه و نگهداري محکومین آشنا شدند.

 سپس در دیداری با مددجویان حوزه قضایی خود و استماع عرایض حضوري درخواست های قضایی آنان را بررسی کردند.

در حاشیه این دیدار مدیر اردوگاه نیز خاطر نشان کرد: دیدارهاي چهره به چهره قضات با مددجویان در رسیدگی سریعتر به مشکلات و کاهش آسیب هاي روحی مددجویان کمک شایانی خواهد کردکه بحمدالله همکاري خوبی بین اردوگاه و مجموعه هاي قضایی برقرار است که جاي تقدیر و تشکر از دلسوزي و همت مسئولین قضایی دارد.

هیأت قضایی در پایان وضع موجود را بسیار مطلوب ارزیابی و رسیدن به چنین شرایطی را مرهون همت و تلاش شبانه روزي مدیر و پرسنل اردوگاه عنوان کردند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*