اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بازدید دادستان عمومی و انقلاب شهرستان‎ ‎خواف از زندان تربت حیدریه

بازدید دادستان عمومی و انقلاب شهرستان‎ ‎خواف از زندان تربت حیدریه

به گزارش روابط عمومی زندان تربت حیدریه ، حجه الاسلام والمسلمین مروی دادستان شهرستان خواف در بازدید از زندان تربت حیدریه عنوان داشت خوشبختانه تعامل خوبی بین زندان ومراجع قضایی در راستای کاهش جمعیت کیفری وجود دارد و این تعامل ارزشمند است. وی افزود دستورالعمل رییس قوه قضائیه گامی اساسی به منظور کاهش چشمگیر جمعیت کیفری زندان‌هاست و در کنار هم بودن دستگاه قضا و زندان بسیار با اهمیت و ضامن اجرای آن است و تمام پشتیبانی های لازم از اقدامات زندان صورت خواهد پذیرفت.

ایشان با بیان اینکه بازدیدهای قضایی اثر مستقیم بر تسریع روند رسیدگی به پرونده های مددجویان دارد افزود در همین راستا ،  توسط این حوزه قضایی بازدید هفتگی از زندان صورت می پذیرد.

دادستان شهرستان خواف گفت:از قضات محترم می خواهیم تا جایی که امکان پذیر است، از معرفی افراد با جرائم سبک به زندان خودداری نمایند زيرا اين امر ما را به اهداف سازمان زندانها يعني كاهش جمعيت كيفري زندانها نزديك مي كند.

عبدی مدیر زندان تربت حیدریه ضمن خیر مقدم به دادستان عمومی و انقلاب شهرستان  خواف افزود تعامل خوب زندان و قضات موجب شده است تا برنامه های اثر بخش کاهش جمعیت کیفری در راستای کاهش آسیبهای فراروی زندان به تحقق رسیده و این مهم با حضور مستمر قضات در زندان و رسیدگی به مشکلات قضایی مددجویان به انجام خواهد رسید

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content