صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دومین دوره المپیاد ورزشی زندانیان زن و مرد در زندان تربت حیدریه برگزار شد

دومین دوره المپیاد ورزشی زندانیان زن و مرد در زندان تربت حیدریه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندان تربت حیدریه ، علی عبدی مدیر زندان بیان داشت : اعتقاد ما این است که زندانی با شناخت و آگاهی و آموزش مهارت های فردی و اجتماعی رشد می کند و در شخصیت آنان تغییر و تحول مناسب به سوی کمال اتفاق می افتد.
وی اضافه کرد: این آگاهی و شناخت از خود و باور آن جز با اصلاح و تربیت و بازپروری حاصل نخواهد شد و فعالیت های ورزشی به عنوان اصلی ترین عامل تأثیرگذار همیشه مورد توجه مسئولین زندان بوده است.


مدیر زندان تربت حیدریه تأکید کرد: اعمال کیفر، فلسفه زندانی کردن مجرمان نیست بلکه وظیفه اصلی این است که با حفظ کرامت انسانی زندانیان، هرمجرمی که وارد زندان می شود را مورد اصلاح و تربیت و بازتوانی جسمی و روحی قرار دهند و تفکرات و رفتارهای شخصیتی ناسالم را از آنان دور گردد تا شخص سالم و مورد قبول خانواده و اجتماع تبدیل شود و بی شک این مهم جز با مهم دانستن و اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی امکان پذیر نخواهد شد.
وی یادآور شد: تربیت بدنی زندان توجه به ورزش و کسب مقام های مختلف ورزشی در بین زندانیان همیشه پیشتاز بوده است و امیدواریم با اجرا و شکل گیری وسیع تر فعالیت های فرهنگی و ورزشی شاهد پیشرفت های چشمگیری در سطح استان و کشور باشیم.

دومین دوره المپیاد ورزشی زندانیان زن و مرد در رشته های فوتسال، والیبال، آمادگی جسمانی، دارت، تنیس روی میز، فوتبال، کشتی و ورزشهای زورخانه ای و پهلوانی همزمان در سراسر کشور در زندان تربت حیدریه نیز برگزار شد.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content