اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دومین دوره المپیاد ورزشی زندانیان زن و مرد در زندان تربت حیدریه برگزار شد

دومین دوره المپیاد ورزشی زندانیان زن و مرد در زندان تربت حیدریه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی زندان تربت حیدریه ، علی عبدی مدیر زندان بیان داشت : اعتقاد ما این است که زندانی با شناخت و آگاهی و آموزش مهارت های فردی و اجتماعی رشد می کند و در شخصیت آنان تغییر و تحول مناسب به سوی کمال اتفاق می افتد.
وی اضافه کرد: این آگاهی و شناخت از خود و باور آن جز با اصلاح و تربیت و بازپروری حاصل نخواهد شد و فعالیت های ورزشی به عنوان اصلی ترین عامل تأثیرگذار همیشه مورد توجه مسئولین زندان بوده است.


مدیر زندان تربت حیدریه تأکید کرد: اعمال کیفر، فلسفه زندانی کردن مجرمان نیست بلکه وظیفه اصلی این است که با حفظ کرامت انسانی زندانیان، هرمجرمی که وارد زندان می شود را مورد اصلاح و تربیت و بازتوانی جسمی و روحی قرار دهند و تفکرات و رفتارهای شخصیتی ناسالم را از آنان دور گردد تا شخص سالم و مورد قبول خانواده و اجتماع تبدیل شود و بی شک این مهم جز با مهم دانستن و اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی امکان پذیر نخواهد شد.
وی یادآور شد: تربیت بدنی زندان توجه به ورزش و کسب مقام های مختلف ورزشی در بین زندانیان همیشه پیشتاز بوده است و امیدواریم با اجرا و شکل گیری وسیع تر فعالیت های فرهنگی و ورزشی شاهد پیشرفت های چشمگیری در سطح استان و کشور باشیم.

دومین دوره المپیاد ورزشی زندانیان زن و مرد در رشته های فوتسال، والیبال، آمادگی جسمانی، دارت، تنیس روی میز، فوتبال، کشتی و ورزشهای زورخانه ای و پهلوانی همزمان در سراسر کشور در زندان تربت حیدریه نیز برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*