اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / موفقیت ۱۵۶ نفر از مددجویان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ زندان ‏مرکزی مشهد

موفقیت ۱۵۶ نفر از مددجویان در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ زندان ‏مرکزی مشهد

به گزارش  روابط عمومی زندان مشهد ، فرایند ثبت نام از مددجویان متقاضی تحصیل در مقاطع تحصیلی  با آغاز سیستم ثبت نام رایانه ای آموزشگاه شهید قانع و دبیرستان تربیت در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در حالی آغاز شد که بیش از ۱۸۰ نفر متقاضی ادامه تحصیل تحت نظارت اداره کل آموزش و پرورش ثبت نام انجام گردید.

اشجع مدیر زندان مرکزی مشهد دراین خصوص گفت: آموزشگاه شهید قانع با ظرفیت آموزشی ۲۰۰نفر و دبیرستان تربیت در اندرزگاه نسوان با آمادگی کامل و تفاهم نامه فی مابین اداره آموزش و پرورش در حال آموزش به مددجویان متقاضی ادامه تحصیل هستند.

مدیر زندان مشهد در ادامه اظهار داشت : ایجاد تغییرات بنیادین در نحوه تفکر و نگاه زندانی به زندگی از طریق طراحی و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی یکی از مهمترین برنامه های است که در زندانهای کشور به وقوع پیوسته است .

مدیر زندان مشهد خاطرنشان کرد: امروز این برنامه از طریق همکاریهای قابل تقدیر نهضت سواد آموزی ، اداره آموزش و پرورش توانسته بازخورد بسیار مطلوبی از خود بجای بگذارد.

وی از فرصت یکسان کسب علم و سواد آموزی برای زندانیان خبر داد و تأکید کرد: در حال حاضر امکان سواد آموزی و ادامه تحصیل تا مقاطع مختلف برای مددجویان متقاضی وجود دارد .

اکبریان رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندان نیز ظرفیت ثبت نام از واجدین شرایط تحصیل در این مجتمع آموزشی را بیش از ۲۰۰ نفر ارزیابی نموده و گفت:  در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در دو بخش نسوان و مردان درمقاطع پایه نهم ، متوسطه دوم (رشته تصویر سازی با رایانه )، پایه دهم (رشته هنر فرش ) نهضت سواد آموزی ، طرح جامع ، با شرکت ۸۳نفر از مددجویان در اندرزگاه نسوان ،همچنین پایه ششم ابتدایی ،پایه نهم  و هنرستان در اندرزگاه مردان و قبولی ۷۳ نفر قبولی در آزمون سراسری آموزش و پرورش در زندان بودیم.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*