اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بازدید دادستان درگز و کاشمر از اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان خراسان رضوی

بازدید دادستان درگز و کاشمر از اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان خراسان رضوی

دادستان درگز به همراه رییس  زندان و دادستان کاشمر در معیت دادستان بردسکن و رییس زندان از اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان خراسان رضوی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اردوگاه استان،  برزنونی دادستان درگز و طالعی دادستان کاشمر به همراه فرزانه دادستان بردسکن با حضور در اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی با مددجویان حوزه قضایی خود به صورت مستقیم به گفتگو پرداختند.

علیرضا مهدویان منش مدیر اردوگاه استان در توضیح خبر گفت: در این بازدید دادستان عمومی و انقلاب درگز و کاشمر به صورت چهره به چهره با ۱۳۹ نفر از مددجویان حوزه قضایی خود دیدار و ضمن ملاقات با آنها به پیگیری و رسیدگی پرونده مددجویان پرداختند و مددجویان در جریان آخرین جزئیات پرونده قضایی خود قرار گرفتند.

مدیر اردوگاه استان اظهار داشت: بحمدالله با تعامل اثربخش، سازنده و فراگیر با حوزه های قضایی سراسر استان  توانسته ایم فرصتی را فراهم آوریم  که همکاران نسبت به امورات قضایی مددجویان  اهتمام ویژه داشته باشند و این امر بصورت مطلوب بین دو دستگاه در حال اجرا می باشد.

در پایان این دیدار دادستان درگز و کاشمر ضمن قدردانی از مدیر و پرسنل اردوگاه از روند رو به رشد خدمات زندانبانی و اصلاحی تمجید و رسیدن به چنین شرایطی را مرهون زحمات شبانه روزی همکاران شاغل در اردوگاه  عنوان کردند.

شایان ذکر است در پایان این دیدار ۷ روز مرخصی تشویقی به مناسبت دهه غدیر به مددجویان واجد شرایط هر حوزه قضایی اعطا شد.

 

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content