اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / برگزاری دومین المپیاد بزرگ ورزشی زندانیان در زندانهای استان ‏

برگزاری دومین المپیاد بزرگ ورزشی زندانیان در زندانهای استان ‏

بزرگترین رویداد ورزشی زندانها برگزاری المپیاد ورزشی ویژه زندانیان زن و مرد سراسر کشور که بطور همزمان در روز ولادت حضرت ثامن الحجج و با حضور مسئولین زندانها و همچنین مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان صبوریان و مدیر عامل موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی ، دکتر جواهری و جمع زیادی از پهلوانان و ورزشکاران با شکوه خاصی در زندان مرکزی مشهد آغاز گردید.

این المپیاد به مدت یک ماه و در ۱۳ زندان سطح استان و همچنین کانون اصلاح و تربیت با شرکت بیش از ۸۵۰۰ ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی همچون فوتسال ، والیبال ، کشتی ، ورزشهای زورخانه ای ، شطرنج ، دارت ، تنیس روی میز ، دو و میدانی ، طناب کشی ، آمادگی جسمانی و بازیهای بومی محلی برگزار گردید.

جوایز نفرات برتر این المپیاد در هفته ولایت و در جشن بزرگ غدیر که بصورت همزمان در زندانهای استان برگزار میشود اهدا میگردد.

موسوی مدیرکل زندانهای خراسان رضوی ضمن تبریک هفته امامت و ولایت تنوع و اجرای جذاب فعالیتهای تربیت بدنی در سطح زندانها را نه تنها در تقویت جسم بلکه در بهداشت روانی ، بازپروری و بازسازی اجتماعی زندانیان موثر دانست و تاکید نمود در زندان بانی اسلامی هدف از اجرای فعالیت های ورزشی تعالی روح و بازسازی شخصیتی و توجه به مسائل دینی و اسلامی ملاک است.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*