اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / اخذ لوح زرین در نهمین نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری کشور

اخذ لوح زرین در نهمین نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری کشور

صنایع دستی زندان مرکزی مشهد موفق به کسب لوح زرین در نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و گردشگری کشور شد.

اشجع مدیر زندان مرکزی مشهد ضمن تایید این خبر افزود : مددجویان در کلیه اندرزگاهها منجمله نسوان بصورت حرفه ای و خود اشتغالی به تولید و خلق صنایع دستی می پردازند که گاها این تولیدات در سطح بازار بی نظیر است.

 این قبیل محصولات زمانیکه در عرصه تخصصی در میان دیگر محصولات در نمایشگاهها قرار میگیرد اساتید این حرفه میتوانند ارزش واقعی محصول را بدست آورند و محصولات مددجویان  زندان مشهد همواره در کلیه نمایشگاههای صنایع دستی مورد توجه عموم و اساتید این حرفه قرار می گیرد چرا که حضور زندان مشهد بعنوان یک شرکت کننده همواره مورد تقاضای مسئولان اداره صنایع دستی استان در کلیه نمایشگاهها بوده است.

مدیر زندان مشهد ضمن تشکر از کارشناسان اداره اشتغال و حرفه آموزی که بستر را جهت اشتغال و تولید محصولات مددجویان فراهم مینمایند افزود: با جهت دهی تولیدات مددجویان در بخش صنایع دستی بسمت محصولات با کیفیت و جدید شده است موفقیت در این دوره از عرضه محصولات منوط به تولید محصولاتی از قبیل سنگ تراشی ، رزین (زیور آلات ) کوئیلینگ و محصولات چرم و تابلوهای قلم زنی مس ،معرق مس و معرق چوب ،پته دوزی ، گلیم ،منبت ،سفال نقش برجسته  ،سرمه دوزی ،می باشد که  در نهایت تنوع و کیفیت تولیدات باعث شد در نهمین نمایشگاه بین المللی موفق به کسب غرفه برتر در بین ۱۴۷ غرفه از سراسر کشور و دریافت لوح زرین بعنوان تولیدات برتر شناخته شود .

این افتخار را به مددجویان تبریک عرض می نماییم و امیدواریم بتوانند بعد از آزادی از حرفه هایی که آموخته اند در جهت کسب و اشتغال و درآمدزایی خود و خانواده استفاده نمایند.

نهمین نمایشگاه صنایع دستی همزمان با پانزدهمین نمایشگاه گردشگری و هتلداری از یازدهم الی پانزدهم شهریور ماه درمحل نمایشگاههای بین المللی مشهد برگزار شد.

 

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content