اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بررسی فرصت ها و تهدیدات فضای مجازی و سایبری در زندان مرکزی ‏مشهد

بررسی فرصت ها و تهدیدات فضای مجازی و سایبری در زندان مرکزی ‏مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد،یک دوره آموزش آشنایی با تهدیدات و فرصت های فضای مجازی و سایبری باحضور معاون پلیس فتا نیروی انتظامی مشهد سرهنگ جوادی جهت پرسنل یگان حفاظت زندان مرکزی مشهد برگزار گردید .

اشجع مدیر زندان مرکزی مشهد بر اهمیت آشنایی پرسنل یگان حفاظت با این سری از آموزش ها تاکید داشت و افزود: فضای مجازی و سایبری جزو لاینفک زندگی مدرن محسوب میگردد که لازمه استفاده صحیح ازآن می بایست با آگاهی و هوشیاری باشد و یکی از تهدیداتی که امروز جامعه و جوانان ما را هدف قرار داده اشاعه فرهنگ های غلط و غیر اسلامی از طریق فضای مجازی می باشد که اگر خانواده آگاهی لازم را از این تهدیدات و خطرات نداشته باشند جوانان آنان درمعرض هرگونه لغزش قرار خواهند گرفت .

ایشان در ادامه براهمیت ، کنترل و دقت واحد انفورماتیک بر شبکه های رایانه ای اشاره نمود و افزود: کارشناسان و مهندسین نرم افزار ما همواره دقت لازم را بر فضای سایبری داشته و با علم به این موضوع همواره فضای امنی را ایجاد نموده اند.

در این راستا واحد آموزش یگان حفاظت زندان مشهد با دعوت از سرهنگ جوادی کارشناس پلیس فتا نشست آموزشی درخصوص چالش ها ،تهدیدات و فرصت های فضای مجازی و سایبری را مورد بررسی قرار داد.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content