اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / به مناسبت هفته دفاع مقدس هیات قضایی شهرستانهای سبزوار، جوین، داورزن از زندان سبزوار بازدید نمودند

به مناسبت هفته دفاع مقدس هیات قضایی شهرستانهای سبزوار، جوین، داورزن از زندان سبزوار بازدید نمودند

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مراسم با شکوهی با حضور ریاست دادگستری، دادستان و قضات شعبات حقوقی و جزایی دادگستری شهرستانهای سبزوار، جوین، داورزن در زندان سبزوار برگزار گردید.

هیات قضایی در بدو ورود با حضور در داخل بند مرکزی از کلیه اماکن ازجمله فرهنگی و تربیتی ، بهداشت و درمان، فروشگاه، بند قرآنی و مشاوره، بند نوجوانان و بند نسوان بازدید نموده و از نزدیک با اقدامات و فعالیتهای فرهنگی و تربیتی انجام شده در جهت اصلاح و تربیت مددجویان آشنا شدند.

سپس هیات قضایی در مراسم تدارک دیده شده به مناسبت هفته دفاع مقدس جهت استماع مسائل مددجویان در جمع آنان حضور یافتند. مراسم ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع و سپس محمد بسکابادی رئیس زندان با عرض خیر مقدم و تبریک هقته دفاع مقدس و یادآوری رشادت ها و جانفشانی رزمندگان اسلام در طول ۸ سال دفاع مقدس از تعامل خوب و سازنده مسئولین قضائی شهرستان ها با زندان قدردانی نموده و حضور قضات در زندانها را مهم و حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: حضور مسئولین قضایی در جمع مددجویان علاوه بر  کاهش اطاله دادرسی باعث آشنایی بیشتر قضات با مشکلات قضایی ودلگرمی مددجویان شده و از فشارهای روانی وعصبی آنان ناشی از حبس را کاهش می دهد.

در پایان هیات قضایی با حضور در جمع مدد جویان حوزه  قضایی خود دیدار چهره به چهره داشته و پس از استماع عرایض و مسائل مربوطه  توسط آنان، به مشکلات قضایی مدد جویان رسیدگی و رهنمودهای لازم را برای رفع آنها ارائه نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*