اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / گرامیداشت هفته دفاع مقدس در زندان مرکزی مشهد ‏

گرامیداشت هفته دفاع مقدس در زندان مرکزی مشهد ‏

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد ، اشجع مدیر در خصوص بزرگداشت هفته دفاع مقدس گفت: بی تردید، مقدس ترین جهاد، جهادی است که به عنوان دفاع از حقوق انسانی صورت گرفته باشد. در جنگی که آمریکای جنایتکار بدست صدام ملعون برکشور ما تحمیل کرد ،مردم غیرتمند ایران اسلامی ، در دفاعی مقدس، از حق خود که دفاع از استقلال سرزمین و هویت اسلامی وملی خود بود، دفاع کردند.

 ایشان از جلوه های معنویت در دفاع مقدس، ولایت پذیری ، حالت تضرع، استغاثه و راز و نیاز عارفانه رزمندگان اسلام را عنوان نمود و خاطر نشان کرد دفاع مقدس، فرصت نمایش خالصانه ترین و زیباترین مناجات ها و دعاها را پدید آورد. در کنار نماز و قرآن، دعا وسیله دیگری بود که یاد خدا را در دل رزمندگان زنده نگاه می داشت، به آنان قدرت روحی می بخشید و تحمل سختی های نبرد را برای آنان آسان تر می ساخت.

مدیر زندان مرکزی مشهد عنوان نمود : پایگاه مقاومت بسیج زندان مرکزی مشهد با بیش از ۲۵۰نفربسیجی یکی از بزرگترین پایگاهها در سطح زندانهای کشور میباشد.

امسال نیز همانند سالهای گذشته برنامه های متنوعی درهفته دفاع مقدس برنامه ریزی شده که دیدار از خانواده شهدا و جانبازان و غبارروبی مزار شهدا از مهمترین برنامه ها می باشد.

دراین راستا در دومین روز از این هفته مقدس نماز ظهر با حضور پرشور بسیجیان در زندان برگزار گردید.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*