صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / حضور دادستان شهرستان سبزوار‎ ‎در زندان ‏

حضور دادستان شهرستان سبزوار‎ ‎در زندان ‏

به گزارش روابط عمومی زندان سبزوار ، حسین اردمه دادستان عمومی و انقلاب سبزوار به جهت رسیدگی به مسائل زندانیان حوزه قضایی سبزوار با حضور در زندان این شهرستان ضمن دیدار و گفتگو با آنان به مشکلات قضایی و حقوقی آنان رسیدگی نمود.

در این بازدید اردمه در معیت محمد بسکابادی رئیس زندان از قسمتهای مختلف اندرزگاه مرکزی بازدید و سپس با استقرار در نمازخانه بند مرکزی  در جمع زندانیان جرائم مالی غیرعمد ضمن راهنمایی های لازم در خصوص تنظیم اعسار اظهار نمود: چنانچه محکوم علیه تا ۳۰ روز پس از ابلاغ اجرائیه دعوای اعسار خود را ارائه کرده باشد حبس نمی شود و بدون اخذ تامین تا روشن شدن دادخواست اعسار آزاد می باشد و پس از ۳۰ روز دادگاه با صدور قرار قبولی وثیقه تا روشن شدن وضعیت اعسار محکوم علیه را از زندان آزاد می نماید.

وی سپس با مددجویان حوزه قضایی خود از نزدیک دیدار چهره به چهره داشته و مستمع سخنان، مشکلات ودرخواست های آنها شدند و با بررسی درخواست های آنان دستورات لازم را در خصوص رفع موانع و مشکلات پیش رو را صادر نمودند.

اردمه پس از دیدار چهره به چهره مددجویان با حضور در جلسه شورای طبقه بندی به بررسی پرونده های مطرح شده در شورا پرداخت که از مجموع ۱۶ پرونده مطرح شده در شورا با عنایت به نظرات و تصمیمات اتخاذ شده با تقاضای اشتغال بکار ۱۳ نفر و مرخصی ۲ نفر موافقت گردید.

 

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content