اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / برگزاری جلسه هیات اجرایی بنیاد تعاون زندانهای استان به میزبانی زندان نیشابور

برگزاری جلسه هیات اجرایی بنیاد تعاون زندانهای استان به میزبانی زندان نیشابور

به منظور بررسی مصوبات جلسه گذشته و بازدید از اقدامات بنیاد تعاون این زندان ، مدیر کل زندانهای استان و رئیس هیات اجرایی بنیاد تعاون زندانهای استان به همراه سرپرست بنیاد تعاون استان و اعضای هیات اجرایی از اماکن بنیاد تعاون بازدید و در نشست مشترک با رئیس زندان و مسئول بنیاد تعاون ، معاون اجرایی و کارشناسان بنیاد تعاون زندان نیشابور به بررسی اقدامات و تصویب مصوبات جهت اجرا پرداختند.

به گزارش روابط عمومی زندان نیشابور، موسوی،مدیر کل زندانهای استان و رئیس هیات اجرایی، خوابنما ، سرپرست بنیاد تعاون و اعضای هیات اجرایی بنیاد تعاون استان در معیت رجبی، رئیس زندان و مسئول بنیاد تعاون، معاون اجرایی و نیز کارشناسان بنیاد تعاون زندان نیشابور از محل کارگاههای اشتغال و گلخانه تازه احداث شده در محل زندان باز، همچنین زمین زندان باز قدیم(کوره آجرپزی) در محل روستای همت آباد بازدید و در نشست مشترک در خصوص راههای ارتقای اشتغال مددجویان و ایجاد درآمد پایدار در بنیاد تعاون بحث و گفتگو کردند.

 در این نشست ابتدا محمد رضا رجبی ، رئیس اداره زندان و مسئول بنیاد تعاون نیشابور ضمن خیرمقدم به میهمانان و تشکر از مساعدتهای صورت گرفته به بیان اقدامات انجام شده در راستای موارد پیشنهادی استان و همچنین برنامه های پیش رو پرداخت.

 سپس خوابنما ، سرپرست بنیاد تعاون استان مصوبات بازدید سال گذشته را قرائت و یادآور شد: بنیاد تعاون زندانهای استان با جذب کارشناسان زبده و کارآمد ضمن برنامه ریزی، در تسریع بخشی به امورات کاری این بنیاد تا رسیدن به نتیجه نهایی تلاش خواهند نمود.

 وی از اقدامات رئیس و سایر مسئولین زندان و افتتاح گلخانه در محل زندان باز تقدیر و تشکر نموده و خواستار تعیین تکلیف زمین همت آباد ، بسط و توسعه کارگاههای فیروزه تراشی در زندان باز با همکاری ادارات ذیربط ، ایجاد زمینه گردشگردی با استفاده از ظرفیت ها و پتاسیل موجود در شهرستان ، استفاده از زمین زندان جدید در محل باغشن گچ جهت کاشت نهال شد.

در این جلسه سید محمد موسوی، مدیر کل زندانهای استان و رئیس هیات اجرایی، ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته، شهرستان نیشابور را دارای بستر مناسب در زمینه گردشگری و توریسم عنوان نمود و بیان داشت: از پتانسیل و امکانات موجود در جذب گردشگر و ارائه محصولات تولیدی شهرستان از جمله فیروزه نیشابور جهت زائرین حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) استفاده نموده و درخواست پیگیری و اجرای مصوبات در فرصت تعیین شده را نمود.

در ادامه میهمانان از ساختمان اداری، شعبه ملاقات، اندرزگاه مردان و کارگاههای حرفه آموزی بازدید و در یک فضای صمیمانه با زندانیان بصورت چهره به چهره به بحث و گفتگو پرداختند.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*