اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دیدار رئیس زندان تایباد با فرماندهان انتظامی و هنگ مرزی این شهرستان ‏

دیدار رئیس زندان تایباد با فرماندهان انتظامی و هنگ مرزی این شهرستان ‏

به گزارش روابط عمومی، بیات رئیس زندان تایباد با فرماندهان  انتظامی و هنگ مرزی این شهرستان دیدار نمود.

بیات در این دیدار که فرمانده یگان حفاظت و هم چنین مسئول فرهنگی و مسئول امور مالی, پشتیبانی ,مسئول حفاظت و نماینده بازرسی  زندان نیز وی را همراهی می نمودند ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: پرسنل خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی و هنگ مرزی  با تلاش شبانه روزی خود توانسته اند چتر امنیت و آسایش را بر سطح شهر بگسترانند.

رئیس زندان تایباد به تعامل دوسویه میان زندان و نیروهای ناجا نیز اشاره نمود و افزود: خوشبختانه زندان تایباد همه ساله و در طول سال مانورهای متعددی را با همکاری نیروی انتظامی در راستای ارتقاء سطح امنیت زندان برگزار می نماید که این مهم خود نشانگر تعامل میان این دو مجموعه می باشد.

بیات امنیت و آسایش را پیش نیاز پیشرفت در تمامی امور دانست و گفت: امروزه علي رغم وجود نا امني، جنگ و تروريسم در همسايه هاي غربي و شرقي، با لطف خداوند و تحت رهبري فرماندهي معظم كل قوا و به بركت همه نیروهای مقتدر نظام اسلام از جمله وجود سبز پوشان سفيد دل نیروی انتظامی و مرزبانان غیور ، شاهد امنيتي پايدار و مثال زدني در مرز ها و در داخل كشورمان هستيم.

همچنین در پایان از پرسنل نیروی انتظامی و هنگ مرزی که خدمات شایانی به زندان ارائه داده بودند با اهدای لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود، تقدیر گردید.

 

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content