اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بازدید روسا، دادستانها و قضات ۶ حوزه قضائی از زندان سبزوار

بازدید روسا، دادستانها و قضات ۶ حوزه قضائی از زندان سبزوار

به گزارش روابط عمومی ، روسای دادگستری شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و حوزه های قضایی داورزن و ششتمد به همراه دادستانها و جمعی از قضات از زندان سبزوار به منظور تسریع در روند پیگیری پرونده های مددجویان بازدید کردند و سپس با حضور در نمازخانه بند مرکزی  به دیدار چهره به چهره با مددجویان پرداختند.

در این دیدار  گروه ۲۰ نفره ازقضات با صبر و بردباری به مسائل و مشکلات قضایی مطرح شده از سوی مددجویان  گوش فرا داده و راهکار های قضایی لازم را در طول بازدید به آنان  ارائه کردند.

محمد بسکابادی رئییس زندان نیز ضمن تقدیر از تعامل مطلوب و اثربخش مراجع قضایی و بازدیدهای مکرر آنها، بیان داشت: بازدیدهای دسته جمعی مراجع قضایی و سرکشی های مکرر که در طول سال انجام می گیرد در چرخه اصلاح و تربیت بسیار موثر واقع شده و امید است با تداوم این روند مطلوب در جهت اعتلای اهداف والای سازمانی گامی رو به رشد برداریم.

وی با بیان مسائل قضایی مددجویان افزود: امیدواریم بتوانیم با تعامل و همکاری با ۶مجموعه قضایی گام موثری در جهت رفع مسائل و مشکلات مددجویان برداریم،تا روند رسیدگی به پرونده ها با سرعت بیشتری صورت پذیرد و وضعیت قضایی انها مشخص شود.

در پایان هیات قضایی ضمن مثبت ارزیابی نمودن خدمات و برنامه های اصلاحی و تربیتی انجام شده در حمایت از زندانیان و نحوه خدمت رسانی به آنان در زمینه های قضایی و رفاهی، کاهش جمعیت کیفری از زحمات ریاست و پرسنل خدوم زندان تشکر و قدردانی نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*