صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / رسیدگی به مشکلات قضایی مددجویان با حضور رئیس دادگستری و دادستان دادسرای عمومی و ‏انقلاب در زندان نیشابور

رسیدگی به مشکلات قضایی مددجویان با حضور رئیس دادگستری و دادستان دادسرای عمومی و ‏انقلاب در زندان نیشابور

در راستای رسیدگی به درخواستها ، تقاضاها و مسائل قضایی زندانیان، رئیس دادگستری ، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب و رئیس شعبه دوم حقوقی نیشابور با حضور در زندان به مسائل قضایی مددجویان رسیدگی نمودند.

به گزارش روابط عمومی محمد رضا رجبی ، رئیس اداره زندان نیشابور، با بیان اینکه یکی از راههای کاهش جمعیت کیفری در زندان بررسی مسائل زندانیان ، بازدیدهای نوبه ای و موردی قضات و سایر مسئولان قضایی از اندرزگاهها می باشد ، افزود: برابر برنامه تنظیمی از سوی رئیس داگستری مقرر گردیده دادیاران ، بازپرسان و قضات دادگستری با حضور در زندان و بازدید از اندرزگاهها، نسبت به عرض حضوری و رفع مشکلات قضایی زندانیان اقدام نمایند.

لازم به ذکر است طبق برنامه اعلام شده، حکمتی فر رئیس دادگستری ، اکبری مقدم دادستان و خدادادی رئیس شعبه دوم حقوقی نیشابور در معیت ریاست زندان بصورت چهره به چهره با مددجویان دیدار و ضمن مسائل مشکلات قضایی آنان، راهکارهای لازم جهت حل موضوعات قضایی زندانیان ارائه گردید.

شایان ذکر است دادستان دادسرای عمومی و انقلاب در این جلسه با اعطاء مرخصی پایان محکومیت به تعداد ۲۱نفر از محکومین موافقت نموده و دستورات لازم جهت آزادی آنان را صادر نمود.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*