اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / دیدار رئیس سازمان بسیج کارمندان استان از کارکنان بسیجی زندان تربت حیدریه

دیدار رئیس سازمان بسیج کارمندان استان از کارکنان بسیجی زندان تربت حیدریه

به مناسبت آغاز هفته بسیج سرهنگ کمالی رئیس سازمان بسیج کارمندان استان خراسان رضوی با حضور در اداره زندان تربت حیدریه با کارکنان بسیجی این اداره دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی این اداره ، سرهنگ کمالی ضمن تبریک آغاز هفته بسیج به بسیجیان این اداره عنوان کرد: روحیه بسیجی بر هر مجموعه ای که حکم فرما باشد سبب رشد، توسعه و تعالی آن مجموعه خواهد شد و امروزه بسیج باید محمل آرامش و رجوع همه پرسنل باشد و موجبات همدلی و انسجام را فراهم نماید.

رئیس سازمان بسیج کارمندان استان خراسان از عملکرد ، فعالیت  و اعضاء پایگاه شهید لاجوردی زندان تربت حیدریه تقدیر و تشکر نمود .

وی این پایگاه بسیج را از برجسته ترین و مطرح ترین پایگاههای سطح استان عنوان کرد و افزود کسب رتبه برتر پایگاههای بسیج کشور که در سال گذشته دریافت شده نشان از روحیه بسیجی همت و پشتکار بسیجیان این اداره دارد.

علی عبدی مدیر زندان تربت حیدریه ضمن تقدیر از حضور رئیس سازمان بسیج کارمندان استان در جمع بسیجیان این اداره گزارشی از فعالیتهای پایگاه شهید لاجوردی این اداره ارائه کرد.

مدیر زندان تربت حیدریه افزود تمامی کارکنان این اداره عضو فعال پایگاه بسیج هستند و با روحیه بسیجی  در مسیر اهداف آرمانهای انقلاب اسلامی خدمت می نمایند.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content