اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / آخرین روز از هفته بسیج در زندان مرکزی مشهد

آخرین روز از هفته بسیج در زندان مرکزی مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد،هفته بسیج امسال بیش از سالهای گذشته با شور و اشتیاق خاصی در زندان مرکزی مشهد برگزار گردید.

در مراسم اختتامیه هفته بسیج که باحضور حجه الاسلام موسوی مهرمعاون قضایی و نمازی معاون سلامت ،اصلاح و تربیت ،اسکندری ذیحساب زندانهای استان و جمعی از روسا ،مسئولین و پرسنل برگزار شد،پس از ادای احترام به سرود مقدس جمهوری اسلامی و عرض ارادت به صاحت مقدس امام رئوف حضرت  رضا (ع)  اشجع مدیر زندان مرکزی مشهد به ایراد سخنرانی پرداخت .

مدیر زندان مرکزی مشهد بسیجی بودن را در خط مقدم بودن عنوان نمود و اظهار داشت: وقتی وصیت نامه شهید کاوه را مطالعه میکنیم بیشتر به عظمت و بزرگی و شناخت شهدا از ولایت پی میبریم ،شهید کاوه در وصیت نامه خود اینطور نوشت، از خدا بخواهید و در راه او قدم بردارید ، به همه امت حزب الله وصیت میکنم تا آخرین نفس دست از یاری امام برندارند.

وی ، خط مقدم بسیج را در این دوران ، دفاع از ولایت دانست و گفت: دشمن در عبور از این خط برنامه ریزی کرده ،ما امروز شاهد جنگ نرم هستیم .

بسیجی می بایست با هوشیاری از حریم ولایت درمقابل خبرگزاری ها و تبلیغات سوء و سرویس های جاسوسی غربی ها بایستد.

ایشان در ادامه بر تغییر سیاست غربی ها بر علیه کشور اسلامیمان  پرداخت و بیان داشت : جوان ما را با تبلیغات و فضای مجازی به انحراف می کشند ،این نتیجه همان سیاست دولتمردان و سیاستگذارانی است که دم از حقوق بشر میزنند ، بسسیجی می بایست با هوشیاری و فعالیت در جامعه با استعانت از فرمایشات رهبرعزیزمان امام خامنه ای همواره با تلاش و نشاط در راه پیشرفت ایران اسلامی گام بردارد .

ایشان در پایان ضمن تشکر از حضور همه همکاران بسیجی در این مراسم آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبر انقلاب حضرت امام خامنه ای (قدس) و سرنگونی رژیم صهیونیستی واشغالگر فلسطین را از خداوند متعال خواستار شد.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*