اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / کسب مقام اول تیم فوتسال کارکنان زندان تایباد درسومین دوره مسابقات جام بسیج ادارات تایباد

کسب مقام اول تیم فوتسال کارکنان زندان تایباد درسومین دوره مسابقات جام بسیج ادارات تایباد

سومین دوره مسابقات بسیج  کارکنان دستگاههای اجرایی شهرستان تایباد در رشته فوتسال در محل باشگاه ۵۰۰ نفری ۹دی با همکاری حوزه بسیج شهید تندگویان و سپاه  پاسداران برگزار و پس از ۷ روز رقابت تیم های شرکت کننده با معرفی سه تیم برتر به کار خود پایان داد .

این دوره از مسابقات با حضور کلیه تیم های منتخب ادارات این شهرستان برگزار گردید ، پس از رقابت با هم بصورت گروهی و حذفی، در نهایت سه تیم اداره  زندان،هلال احمر ، آبفا روستایی موفق شدند با شکست حریفان خود مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهند.


به گفته علی بیات رئیس زندان ،این چهارمین موفقیت تیم فوتسال زندان است که اخیرا در سطح شهرستان کسب می شود در رشته تنیس روی میز این اداره کسب مقام سوم ادارات شهرستان و مقام اول مسابقات هفته قوه قضائیه ,مقام سوم فوتسال ادارات شهرستان و همچنین مقام سوم فوتسال زندانهای استان را نیز در کارنامه خود دارد .
تیم افتخار آفرین از سوی بیات رئیس زندان تایباد مورد تشويق و همچنين جوائزی به رسم یاد بود به هریک از اعضای تیم اهداء گردید .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*