اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزاری دوره های انتقال و تحکیم سواد آموزی در زندان نیشابور

برگزاری دوره های انتقال و تحکیم سواد آموزی در زندان نیشابور

در شش ماهه نخست سال جاری و با همکاری اداره سوادآموزی شهرستان، ۶۷ مددجو در دوره آموزشی انتقال و تحکیم سوادآموزی شرکت نموده اند.

به گزارش روابط عمومی، محمد رضا رجبی ، رئیس اداره زندان نیشابور، با بیان این خبر افزود: رسالت مراکز یادگیری محلی (CLC) با هدف توانمندسازی و ایجاد فرصت یادگیری برای فراگیران در گروه سنی ۱۰-۴۹ سال برای افراد بی سواد و کم سواد می باشد، که با همکاری اداره سواد آموزی شهرستان علاوه بر دوره های سوادآموزی برای نخستین بار دوره های آموزشی انتقال و تحکیم (دوره های سوادآموزی سوم تا پنجم ابتدایی) را در اندرزگاه مردان برگزار گردیده است .

رئیس اداره زندان نیشابور در ادامه افزود: فراگیران علاوه بر مهارت خواندن و نوشتن و بهره مندی از نعمت سواد،می توانند از فرصت های موجود برای یادگیری مهارتهای اساسی زندگی نیز بهره مند شده و در زندگی روزمره آن را بکار برده و به دیگر اعضای خانواده نیز آموزش دهند.

شایان ذکر است در شش ماهه نخست سالجاری ، تعداد ۵۰ نفر در طرح مذکور ثبت سیستم اداره سواد آموزی شده و تعداد ۱۷ نفر نیز در لیست انتظار ثبت سامانه سوادآموزی، آموزش های لازم را فرا و در پایان افرادی که موفق به کسب حدنصاب نمره شده علاوه بر اعطای امتیازات مرخصی ، گواهینامه های آموزشی اعطا می گردد.

 

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content