صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / تقدیر از زندانیان تحت حمایت موسسه نیکوکاری حیاط سرمد در زندان ‏مرکزی مشهد

تقدیر از زندانیان تحت حمایت موسسه نیکوکاری حیاط سرمد در زندان ‏مرکزی مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد: همزمان با ولادت حضرت امام عسکری (ع) مراسمی با حضور اعضاء موسسه حیاط سرمد و زندانیان بهبود یافته تحت حمایت این موسسه در زندان مرکزی مشهد برگزار گردید.

موسوی مدیر کل زندانهای استان ، مرتضوی معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان و رئیس هیأت مدیره موسسه حیاط سرمد ، شریف نژاد مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان  مشهد ، عبادی رئیس اداره خدمات اجتماعی زندانهای خراسان و دیگر اعضاء موسسه در جمع مددجویان در سالن مرکز مشاوره زندان حضور یافتند.

مبینی عضو هیات مدیره حیاط سرمد ابتدا گزارشی از فعالیت های این موسسه مطرح و سپس دکتر جلالی از روند فعالیت های موسسه در زمینه های بهبود مددجویان تحت حمایت در زمینه ای مختلف از جمله تغییر رفتاری و شخصیتی آنان گزارشی  ارائه نمود.

 سپس اشجع مدیر زندان مرکزی مشهد ضمن خیر مقدم به موسوی مدیر کل زندانهای استان ،مرتضوی معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان و اعضا هیات مدیره حیاط سرمد و تشکر از فعالیت ها و کمک های موسسه به مدجویان تحت حمایت در زندان مشهد بیان نمود:انسان خلیفه الله بر روی زمین است و همه ما می بایست مراقب اعمال و رفتار خود با شیم و همواره تلاش کنیم تا بتوانیم با استعانت از خداوند متعال در زندگی شخصی و اجتماعی سربلند و مفید واقع شویم .

وی ادامه داد: هیچ وقت برای تغییر در رفتار و شخصیت دیر  نیست اما نبایستی بگذاریم آنقدر زمان بگذرد  که دیگر راهی برای نجات باقی نماند .

 پس وقت را غنیمت شمارید و حال که این فرصت پیش آمده  با کمک این موسسه در تغییر رفتار خود و کسب آموزش ها و مهارت های زندگی در جهت بهتر زندگی کردن ، تلاش نمایید .

ایشان با بیان سخنان امیر مومنان حضرت علی ( ع ) کبر و خودخواهی را عامل شکست و زوال انسان دانست.

در این مراسم چند تن از مددجویان بهبود یافته نیز از روند درمان خود و کمک هایی که موسسه برای آنان در ترک سیگار و  یا متادون انجام داده صحبتهایی را ارائه نمودند.

در خاتمه از مددجویان برتر در تغییر رفتاری و شخصیتی با اهداء گل و جوایزی توسط معاون پیشگیری از جرم دادگستری استان و مدیر زندان مشهد  تقدیر بعمل آمد.

 

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content