اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / ریاست اداره ثبت و‎ ‎‏ اسناد و ریاست پزشکی قانونی با مدیر زندان تربت جام دیدار و گفتگو نمودند.‏

ریاست اداره ثبت و‎ ‎‏ اسناد و ریاست پزشکی قانونی با مدیر زندان تربت جام دیدار و گفتگو نمودند.‏

به گزارش روابط عمومی زندان تربت جام ، جواد زاده رئیس اداره ثبت و اسناد و دکتر زراعتگر ریاست پزشکی قانونی که از نهادهای زیر مجموعه قوه قضائیه می باشند با مدیر زندان دیدار و گفتگو نمودند .

در ابتداء این دیدار که با حضور کارشناسان هر سه مجموعه برگزار شد انتظاری مدیر زندان ضمن خوش آمدگویی به مهمانان برلزوم تعامل ادارات زیر مجموعه قوه قضائیه تاکید نمود و این امر را موجب پیشبرد بهتر اهداف سازمانی دانست و اظهار امیدواری کرد با تلاش سه مجموعه زندان ، ثبت و پزشکی قانونی بتوانیم در جهت رفع مشکلات مددجویان اقدامات خوب و موثری صورت دهیم .

جوادزاده نیز با اشاره به مراجعات زیاد خانواده زندانیان به اداره ثبت اسناد و انجام مراحل کارشناسی اسناد ، بیان داشت به مجموعه تحت امر دستور اکید داده شده تا در اسرع وقت مشکلات این گروه  از خانواده ها را حل و فصل نمایند .

دکتر زراعتگر نیز با تاکید بر اینکه درخواست های مددجویان معرفی شده از سوی زندان به پزشکی قانونی بدون نوبت و به سرعت مورد رسیدگی قرار می گیرند و در این خصوص هماهنگی کاملی با زندان وجود دارد.

 

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content