اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / دیدار صمیمانه معاون اداری مالی زندانهای خراسان رضوی با پرسنل اداره زندان سبزوار

دیدار صمیمانه معاون اداری مالی زندانهای خراسان رضوی با پرسنل اداره زندان سبزوار

به گزارش روابط عمومی زندان شهرستان سبزوار ، معاون اداری و مالی زندانهای استان در راستای بازدید های دوره ای از زندانهای تابعه به همراه ریاست اداره امور کارکنان و خدمات اداری و کارشناسان اداره فنی مهندسی زندانهای استان از زندان شهرستان سبزوار بازدید نمودند.

ایشان در ابتدای ورود با حضور در نمازخانه اداره با پرسنل حاضر دیدار و ضمن تکریم تلاش های آنان در عرصه اصلاح و تربیت و تأمین امنیت مردم در قبال جامعه ،جویای مسائل و مشکلات آنان شدند و در نهایت صبر و حوصله به سوالات همکاران پاسخ دادند.

سپس محمد بسکابادی رئیس زندان ضمن خوشامدگویی به معاونت اداری مالی و هیأت همراه گزارشی مبسوط از وضعیت کلی زندان ارائه و از مساعدت های مدیریت زندانهای استان و معاونین ایشان در حل مسائل و مشکلات زندان تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه این نشست جعفر بختیاری رئیس اداره امور کارکنان و خدمات اداری زندانهای استان که در جمع کارکنان حضور داشت به  پرسش‌های مطرح شده از سوی پرسنل حاضر پاسخ لازم ارائه نمود.

در ادامه معاون اداری مالی و هیئت همراه در معیت بسکابادی و سایر مسئولین از کلیه اماکن زندان اعم از واحد های اداری، افسرنگهبانی، آشپزخانه، واحد مراقبت و  سلامت و داخل اندرزگاه ها و اماکن زیستی و رفاهی زندانیان بازدید و با مددجویان دیداری چهره به چهره داشته و مستمع مسائل و مشکلات آنان گردیدند.

در پایان بازدید ،مدیری ضمن تشکر از ریاست زندان سبزوار و همکارانشان به جهت میزبانی، فعالیتهای اصلاحی و تربیتی، فرهنگی، آموزشی، بهداشت و درمانی، اقدامات فنی مهندسی و زیباسازی فضای داخلی و خارجی زندان را قابل تقدیر دانست .

محمد بسکابادی هدف از این بازدیدها را رسیدگی بهتر به امورات زندان و زندانبانی، کاهش آسیب ها و ناهنجاریهای زندان و مرتفع نمودن مشکلات دانست.

 

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content