اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید‎ ‎شبانه هیات ارزیابی عملکرد‎ ‎استان از زندان تایباد

بازدید‎ ‎شبانه هیات ارزیابی عملکرد‎ ‎استان از زندان تایباد

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد ، طباطبایی رییس اداره ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات و هیأت همراه شبانه با حضور در زندان تایباد از قسمت های مختلف زندان بازدید کردند.

در این بازدید هیأت بازرسی متشکل از طباطبایی ,حسینعلی زاده و مهدیزاده به همراه رئیس ، معاون و جمعی از مسؤولین  زندان  از بخشهای مختلف از قبیل حوزه اداری و مالی، اداره فرهنگی و تربیتی، اداره قضایی و اجرای احکام، اداره بهداشت و درمان، اداره اشتغال، یگان حفاظت و بخشهای داخلی زندان مانند اندرزگاه ها بازدید و به بررسی اقدامات انجام شده و رسیدگی به روند اقدامات در حال اجرا پرداختند.

سپس در نشستی مشترک با حضور رئیس زندان پیرامون مسائل موجود و بررسی راهکارها به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

در این نشست حسن حسین پور بعنوان نماینده اداره ارزیابی عملکرد معرفی که ابلاغ خود را ازدست طباطبایی رئیس اداره ارزیابی عملکرد استان دریافت نمود.

بیات رئیس زندان تایباد بازدیدها را حاصل پشتوانه فكري,علمی و عملي مديريت خلاق  اداره کل زندانهای  استان  برشمرد و عنوان داشت: بحمدالله با درايت مديركل و ساير مسؤلين استان توجه ويژه اي در زمینه  آموزش پرسنل و اصلاح و بازپروری زندانیان صورت گرفته که بازدیدهای غیر مترقبه هیاتها و مسئولین ذی صلاح اداره کل موثرترین اقدام در ايجاد امنيت پايدار زندان می باشد .

بیات حضور هیات بازرسی را از برکات زندانبانی دانست و بیان داشت کارشناسان متخصص بازوان قدرتمند و حامیان ارزشمند مدیران و روسای زندانها هستند که نظرات سازنده آنان موجب پویایی و انقلاب در عرصه زندانبانی شده و امنیت و اقتدار زندانها را واکسینه می کند.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*