اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / تقدیر از بازنشستگان و مربیان نهضت سواد آموزی در زندان مرکزی مشهد

تقدیر از بازنشستگان و مربیان نهضت سواد آموزی در زندان مرکزی مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد .موسوی مدیر کل زندانهای استان در بازدید از روند برگزاری کلاس های سواد آموزی و آموزش های موسسه نیکوکاری حیات سرمد ،هفته نهضت سواد آموزی را به مربیان و مددجویان تبریک گفت.

اشجع مدیر زندان مرکزی مشهد نیز به همین مناسبت از مربیان ،معلمان عرصه تعلیم و تربیت در زندان مشهد تقدیر بعمل آورد.

مدیر زندان مرکزی مشهد بر ایجاد تغییرات بنیادین در نحوه تفکر و نگاه زندانی به زندگی از طریق طراحی و اجرای برنامه های مختلف فرهنگی بعنوان یکی از مهمترین برنامه ها نام برد و افزود: این برنامه از طریق همکاریهای قابل تقدیر نهضت سواد آموزی و موسسه حیات سرمد  در حال انجام می باشد و بازخورد بسیار مطلوبی در زمینه سواد آموزی و افزایش سطح مهارت های زندگی مددجویان ، از خود بجای گذارده است.

وی از فرصت یکسان کسب علم و سواد آموزی برای زندانیان خبر داد و تأکید کرد: در حال حاضر امکان سواد آموزی و ادامه تحصیل تا مقاطع مختلف و بهره مندی آنان از کارگاه های مهارتهای زندگی  وجود دارد .

 ظرفیت ثبت نام از واجدین شرایط تحصیل در مجتمع آموزشی شهید قانع را بیش از ۲۰۰ نفر عنوان  نموده و گفت:  در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در دو بخش نسوان و مردان درمقاطع پایه نهم ، متوسطه دوم (رشته تصویر سازی با رایانه )، پایه دهم ( رشته هنر فرش ) نهضت سواد آموزی ، طرح جامع CLC، با شرکت ۸۳ نفر در حال برگزاری می باشد.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*