اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / طی حکمی از سوی رئیس سازمان زندانها ، خشایار جمشیدی به عنوان مدیرکل زندانهای استان خراسان رضوی منصوب شد.‏

طی حکمی از سوی رئیس سازمان زندانها ، خشایار جمشیدی به عنوان مدیرکل زندانهای استان خراسان رضوی منصوب شد.‏

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان خراسان رضوی ، طی حکمی با حضور دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور خشایار جمشیدی بعنوان مدیرکل جدید منصوب و معرفی شد .

آئین تکریم و معارفه مدیرکل زندانهای استان ، با حضور دکتر جهانگیر ریاست سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور و رئیس دفتر بازرس ویژه قوه قضائیه ، حجت الاسلام مظفری رئیس شورای قضائی و رئیس کل دادگستری استان ، صادقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و جمعی از مدیران ارشد سازمانی و اجرایی استان برگزار گردید.

دکتر جهانگیر ریاست سازمان زندانها و رئیس دفتر بازرسی ویژه قوه قضائیه در این مراسم بیان داشت جرائم غیر عمد و سبک در زندانها جایگاهی نداشته و اظهار امیدواری کرد که با مجازاتهای جایگزین حبس شرایطی فراهم شود تا بیش از پیش از آمار ورود به زندانها کاسته شود .

وی بیان کرد برخی از زندانیان با اصلاح قوانین و نگاه مدیریتی و یا اصلاح فرهنگ اجتماعی می توانند در زندان نباشند.

رئیس دفتر بازرسی ویژه قوه قضائیه اظهار داشت ، برای استفاده از مجازات های جایگزین بویژه اجرای طرح پابندهای الکترونیکی درخواست تخصیص ردیف بودجه در سال آتی شده است .

 دکتر جهانگیر در ادامه طرح صیانت از همکاران و به ویژه زندانبانان که قشر زحمتکش و مظلوم مجموعه سازمان زندانها هستند را مطرح نمود.

رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با بیان اینکه در زندانهای استان خراسان رضوی جرایم مواد مخدر ، سرقت و علیه اشخاص بیشترین آمار جمعیت کیفری را تشکیل می دهد اضافه نمود با این حال میانگین جرایم مواد مخدر این استان ۵% کمتر از میانگین کشوری بوده است.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام مظفری ضمن ایراد بیاناتی از زحمات سید محمد موسوی مدیرکل اسبق زندانهای استان قدردانی و اظهار موفقیت برای جمشیدی مدیرکل زندانهای استان نمود.

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تمامی کارکنان خدوم زندانها از زحمات ۹ سال خدمت سید محمد موسوی به عنوان مدیرکل زندانهای استان تقدیر و تشکر بعمل آمد .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*