اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / برگزاری دوره آموزشی نحوه حمل مصدوم ویژه پرسنل یگان حفاظت زندان سبزوار

برگزاری دوره آموزشی نحوه حمل مصدوم ویژه پرسنل یگان حفاظت زندان سبزوار

به گزارش روابط عمومی زندان سبزوار ، در راستای آموزش فوریتهای پزشکی و اصول درست حمل مصدوم دوره آموزشی نحوه حمل مصدوم در محل نمازخانه زندان سبزوار برگزار گردید.

محمد بسکابادی رئیس اداره زندان شهرستان سبزوار هدف از برگزاری این دوره را افزایش توان و سطح آگاهی پرسنل کادر و وظیفه در برخورد با حوادث غیرمترقبه در زندان دانست و افزود : با توجه به اینکه حادثه هیچوقت خبر نمی کند و محیطهایی همچون زندان همیشه آبستن حوادث می باشند این نیاز احساس شد تا یک دوره آموزش امداد و نجات، کمک های اولیه ، نحوه حمل مصدوم و … ویژه پرسنل کادر و وظیفه برگزار گردد تا همکاران در صورت بروز هرگونه حادثه احتمالی آمادگی و مهارت کافی را داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه راحتى و ايمنى از اولين ملاحظاتى است که بايد در مورد يک مصدوم رعايت شود افزود : در مواقع بروز حادثه حمل مصدوم بسیار مهم و حائز اهمیت است و اگر حمل وانتقال مصدوم به درستی انجام پذیرد می تواند علاوه بر کمک به مصدوم، از میزان شدت ضایعه نیز بکاهد در غیر این صورت  ضایعات چندین برابر افزایش خواهد یافت.

لازم به ذکر است در این دوره آقای حامد بنی فضل کارشناس امداد و نجات زندان شیوه های صحیح حمل مصدوم را در مواقع بروز حادثه بصورت عملی آموزش داد که با استقبال خوب حاضرین همراه گردید.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*