اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / افتتاح غرفه محصولات وتولیدات صنایع دستی زندانیان زندان شهرستان کاشمر در ‏نمایشگاه بزرگ صنایع دستی و سوغات اقوام ایرانی

افتتاح غرفه محصولات وتولیدات صنایع دستی زندانیان زندان شهرستان کاشمر در ‏نمایشگاه بزرگ صنایع دستی و سوغات اقوام ایرانی

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان کاشمر : غرفه ای از محصولات وتولیدات صنایع دستی زندانیان شهرستان کاشمر در نمایشگاه بزرگ صنایع دستی و سوغات اقوام ایرانی افتتاح گردید.

شاکری سرپرست زندان کاشمر در ادامه گفت:به منظور ارائه توانمندیهای زندانیان در خلق آثار هنری و صنایع دستی که با آمیزه ای از هنر و عشق ساخته شده است غرفه ای در این نمایشگاه باهمکاری اداره میراث فرهنگی و گردشگری  شهرستان کاشمر گشایش یافته است.

وی افزود: این نمایشگاه بزرگ بمناسبت ایام دهه فجر وچهلمین سالگردپیروزی انقلاب در سالن ورزشی انقلاب شهرستان کاشمربه مدت ۱۰ روز برپاشده و در دو نوبت صبح و بعدازظهر آماده پذیرایی از علاقه مندان و شهروندان کاشمری  می باشد.

لازم به ذکر است در این نمایشگاه بزرگ بیست استان از اقوام آذربایجان ، اردبیل ،خراسان رضوی ، خراسان شمالی ، گیلان ،مازندران ، فارس ، ترکمن و… صنایع دستی و محصولات و سوغات خویش را در معرض بازدیدعلاقه مندان به نمایش و فروش گذاشته اندکه با استقبال خوب مردم شهرستان کاشمرروبرو گردیده است.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content