اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / افتتاح نخستین نمایشگاه صنایع‌دستی زندانیان تایبادی ‏

افتتاح نخستین نمایشگاه صنایع‌دستی زندانیان تایبادی ‏

به گزارش روابط عمومی زندان تایباد ،نخستین نمایشگاه و مرکز فروش و عرضه مستقیم محصولات  صنایع‌دستی زندانیان این شهرستان همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور فرماندار, دادستان ,رئیس حوزه قضایی,شهردار ,کارشناسان بنیاد تعاون استان و جمع کثیری از مسئولین نظامی و اداری شهرستان تایباد افتتاح گردید.

شرافتی راد فرماندار شهرستان تایباد ضمن قدر دانی از زحمات اداره زندان در راستای نگاه اصلاحی و تربیتی به قشر آسیب پذیر زندانیان بیان داشت:تلاشهای زندان در عرصه اشتغالزایی قابل ستایش بوده و مسئولین ادارات خدماتی و حمایتی بایستی در اعتلای این مهم بازوی کمکی زندان بوده و ما از اینگونه اقدامات معیشتی و حمایتی استقبال می کنیم.

جلیلیان دادستان شهرستان نیز در حاشیه این مراسم بیان داشت:رویکرد قوه قضائییه حمایت از معیشت زندانیان و خانواده آنها بوده و سعی داریم با انجام فعالیتهای حمایتی از این قبیل به معیشت و اشتغال زندانیان توجه بیشتری نماییم.

در این نمایشگاه که با همکاری بنیاد تعاون زندانیان برگزار گردید ، تعدادی از محصولات صنایع ‌دستی زندانیان زندانهای تایباد ,تربت جام ,قوچان, تربت حیدریه و مشهد در معرض فروش و نمایش عموم گذاشته  شد.

علی بیات رئیس زندان ضمن تشکر از حضور مسئولین شهرستان و استان اظهار داشت: معرفی و توسعه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های صنایع‌دستی که نقش تأثیرگذاری در حوزه اشتغال و توسعه معیشت زندانیان دارد از اهداف برگزاری این نمایشگاه است .

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*