اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / مدیرکل زندانهای خراسان رضوی در بازدید از زندان گناباد: با اقدامات جهادی می توان زمینه ی بازگشت زندانیان به آغوش جامعه را فراهم آورد.

مدیرکل زندانهای خراسان رضوی در بازدید از زندان گناباد: با اقدامات جهادی می توان زمینه ی بازگشت زندانیان به آغوش جامعه را فراهم آورد.

به گزارش روابط عمومی زندان گناباد ،جمشیدی مدیرکل زندانهای خراسان رضوی در معیت
ممدوحی رئیس اداره فنی وعمرانی زندانهای خراسان رضوی با حضور در شهرستان گناباد از زندان بازدید به عمل آوردند.

در ابتدای این بازدید اسکندری رئیس زندان گناباد ضمن خیر مقدم ، گزارش کاملی از فعالیت های در حال انجام را ارائه نمود .

 

در ادامه تمامی بندها و ابنیه زندان مورد بازدید قرار گرفت و ضمن دیدار چهره به چهره با زندانیان مسائل و مشکلات در خصوص زندان ، مسائل قضایی و مددکاری و مواردی از این دست مورد بررسی قرار گرفته که تذکرات و دستورات لازم به واحدها مختلف ابلاغ گردید .

جمشیدی همچنین پس از بازدید از قسمت های مختلف زندان و بررسی وضعیت ساختار فیزیکی در زندان گناباد با توجه به فرسودگی و قدمت زندان مذکور دستورات لازم را برای هماهنگی با واحد فنی عمرانی اداره کل جهت تقویت بندها و ابنیه زندان صادر و اظهار داشت؛ با توجه به کمبودها و محدودیت اعتباری ضرورت دارد که تمامی همکاران با کارهای جهادی و استفاده از ظرفیت های موجود و اجرای برنامه های اصلاحی ، فرهنگی ، آموزشی در زندان زمینه شکوفایی و برگشت زندانیان به یک زندگی سالم اجتماعی را برای آنان فراهم نمایند.

 

مدیرکل زندانهای خراسان رضوی در حاشیه ی این بازدید در نشست صمیمی با شرکت کارکنان اداره زندان گناباد حضور یافته و به سوالات مطرح شده از سوی حاضران پاسخ گفت.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*