اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / بازدید دادستان و قضات حوزه قضایی شهرستان خواف از زندان تربت حیدریه

بازدید دادستان و قضات حوزه قضایی شهرستان خواف از زندان تربت حیدریه

به گزارش روابط عمومی زندان تربت حیدریه، در راستای سیاست های کاهش جمعیت کیفری قوه قضائیه و سازمان زندانها و رسیدگی به پرونده های قضایی زندانیان، رئیس دادگستری و دادستان در رأس هیات قضایی شهرستان خواف ضمن  حضور در زندان با زندانیان حوزه قضایی خواف دیدار کردند.

حجه الاسلام مروی دادستان شهرستان خواف در بازدید از زندان تربت حیدریه تعامل بین زندان و مراجع قضایی را بسیار خوب و ارزشمند توصیف کرده و با بیان اینکه بازدیدهای قضات اثر مستقیم بر تسریع روند رسیدگی به پرونده های قضایی دارد افزود: با هماهنگی های لازم ،  بازدید هفتگی از زندان  با حضور قضات از زندان صورت می پذیرد.

دادستان شهرستان خواف  نیز گفت : از قضات محترم می خواهیم حتی الامکان، از معرفی افراد با جرائم سبک به زندان  خودداری نمایند زيرا رعایت اين امر، ما را به اهداف سازمان زندانها يعني كاهش جمعيت كيفري زندانها نزديك مي كند.

عبدی مدیر زندان تربت حیدریه ضمن خیر مقدم به مسئولین دستگاه قضایی شهرستان  خواف افزود تعامل خوب زندان  و قضات موجب شده است تا برنامه های  اثر بخش کاهش جمعیت کیفری در راستای کاهش آسیبهای فراروی زندان به تحقق رسیده و این مهم، با حضور مستمر قضات دادگاه ها  در زندان و رسیدگی به مشکلات قضایی زندانیان به انجام خواهد رسید.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*