اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / آئین کاشت نهال به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی و۱۵ اسفند، روز درختکاری با حضور ریاست دادگستری ، دادستان و جمعی از قضات در محل زندان تربت جام برگزار گردید.

آئین کاشت نهال به مناسبت گرامیداشت هفته منابع طبیعی و۱۵ اسفند، روز درختکاری با حضور ریاست دادگستری ، دادستان و جمعی از قضات در محل زندان تربت جام برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی زندان تربت جام ، در آیین کاشت نهال ، انتظاری مدیر زندان با اشاره به اینکه درختان مظهر طراوت و سرسبزی بوده و ایجاد فضای سبز مناسب در محیط هایی همچون زندان باعث ایجاد روحیه شادی و نشاط در مجموعه خواهد شد این امر خداپسندانه را ستود.

وی همچنین با اشاره به سخنی از پیامبر (ص) با این مضمون که (( اگر شخصی درختی بکارد یا مزرعه ای را به زیر کشت ببرد و انسان ها، حیوانات یا پرندگان از آن بخورند، این کار صدقه جاریه ای از طرف آن شخص شمرده می شود)) بر اهمیت این موضوع تاکید نمود .

در ادامه عارفی نیا ریاست دادگستری ، قنبری دادستان، تعدادی از قضات و جمع کثیر از همکاران و پرسنل وظیفه حاضر بصورت نمادین به کاشت نهال پرداختند .

 لازم به ذکر است هرساله در این ایام مجموعه زندان اقدام به کاشت نهال می نماید و امسال نیز بیش از ۲۰۰ اصله نهال مثمر و غیر مثمر در مبادی ورودی و فضای داخلی زندان غرس گردید

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*