اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / مدیرکل زندانهای استان در جلسه شورای اداری اداره کل زندانهای خراسان رضوی : مسئولیت ما کوتاه مدت است و این نعمت را باید در جهت خدمت گزاری به زندانیان و خانواده آنها استفاده کرد

مدیرکل زندانهای استان در جلسه شورای اداری اداره کل زندانهای خراسان رضوی : مسئولیت ما کوتاه مدت است و این نعمت را باید در جهت خدمت گزاری به زندانیان و خانواده آنها استفاده کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای خراسان رضوی ،جلسه شورای اداری زندانهای استان با حضور جمشیدی مدیر کل ،مدیری معاون اداری و مالی،موسوی مهرمعاون قضایی،نمازی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت و جمعی از روسای زندانها و ادارات تابعه در محل سالن همایش ها ی اداره کل برگزار گردید.

در ابتدا این جلسه هر یک از معاونت ها و تنی چند از روسای ادارات گزارشی از عملکرد حوزه کاری و همچنین چالش ها و فرصت های پیشرو و نیز برنامه ریزی های عملیاتی و سازمانی برای سال آینده را ارائه نمودند.

پس از استماع موارد فوق جمشیدی در ابتدا از زحمات معاونین ، روسای ادارات اداره کل و مدیران و روسای زندانها تقدیر و تشکر کرده و به فضیلت ماه رجب اشاره نمود.

وی با اشاره به ضرورت تشکیل جلسات شورای اداری و پیگیری مصوبات آن به صورت متناوب ، به چالش های موجود از جمله کمبود نیرو و اعتبارات اشاره و کار جهادی و مدیریت جمعی  و استفاده صحیح از ظرفیت و توانمندی نیروی انسانی را راهگشا بیان نمود.

مدیر کل زندانهای استان  افزود : مسئولیت ما کوتاه مدت است و این نعمت را باید در جهت خدمت گزاری به زندانیان و خانواده آنها استفاده کردکه این صدقه عمر ماست و با توجیه و بیان مشکلات در قیامت کسی به فریاد ما نمی رسد پس باید خدمت رسانی درست و بی منت داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مدیریت ما ، مدیریت بحران است گفت: این تیم مدیریتی باید با همفکری و اتحاد و صداقت و کنار گذاشتن مسائل حاشیه ای با توکل بر خدا و امام مهربانی ها حضرت رضا (ع) امورات را به نحو مطلوب به سرانجام برساند تا در سال آینده با انرژی مضاعف در جهت اصلاح امور و حل مشکلات قدم برداریم.

جمشیدی خاطر نشان کرد :در سال آینده فرم ارزیابی ویژه مدیران و روسای زندانها تهیه و  ارسال خواهد شد که در آن ۹۰ درصد سیاست ها و اولویت های دهگانه ابلغی از سوی سازمان و دستورالعمل ها گنجانده شده است ، به عنوان مثال کاهش جمعیت کیفری ، کاهش نرخ بازگشت زندانیان ، سلامت زندانیان ، کاهش مرگ و میر ، شورای طبقه بندی ، اشتغال ، امورفرهنگی ، تناسب سازی فضا و محیط ، امور امنیتی ، انضباط مالی ، کادر سازی و تکریم ارباب رجوع اشاره شده است .

وی به استفاده از ماده ۱۷ دستورالعمل ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری و ۲۱۹ آیین نامه اجرایی سازمان زندانها به نحو مطلوب اشاره و بر ضرورت  پیگیری اتمام پروژه های نیمه تمام تأکید نمود.

جمشیدی در پایان این مراسم ضمن قدردانی از خدمات سی ساله آقایان نمازی راد معاون سلامت و اصلاح و تربیت ، خرمی مدیر کانون اصلاح و تربیت و مهدویان منش مدیر اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان که منشأ خدمات ماندگاری در این اداره کل بودند با اهدای لوح ، تقدیر بعمل آورد .

 

 

 

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*