صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / مدیر کل زندانهای خراسان رضوی در بازدید از زندان سبزوار : مجموعه زندان سبزوار با خلاقیت و نوآوری توانسته مجموعه ای نشاط آور ایجاد نماید.

مدیر کل زندانهای خراسان رضوی در بازدید از زندان سبزوار : مجموعه زندان سبزوار با خلاقیت و نوآوری توانسته مجموعه ای نشاط آور ایجاد نماید.

جمشیدی مدیرکل زندانهای خراسان رضوی به همراه کاظمی دبیر اولویت های ده گانه ابلاغی از سازمان بصورت غیرمترقبه از زندان سبزوار  بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی زندان سبزوار ، در ابتدا بسکابادی رئیس زندان ضمن عرض خیر مقدم به مدیرکل زندانهای خراسان رضوی و هیئت همراه، گزارشی از وضعیت  عملکرد زندان اعم از اقدامات امنیتی، فرهنگی ،قضایی و همچنین اقدامات انجام شده در جهت  توسعه فضای فیزیکی زندان با توجه به بافت قدیمی و برنامه های آینده عملیاتی در راستای اجرای برنامه ها و سیاستهای سازمان زندانها ارائه نمود.

در ادامه این بازدید جمشیدی از تمامی اماکن زندان بازدید و ضمن دیدار چهره به چهره با زندانیان و از استماع سخنان آنها دستورات لازم را ارائه نمود.

مدیرکل زندانهای خراسان رضوی در حاشیه این بازدید ضمن تقدیر و تشکراز اقدامات صورت گرفته در حوزه یگان حفاظت، بهداشت و درمان، نظم و انضباط، بهسازی و زیبا سازی و ساخت نمازخانه  زندان سبزوار گفت: خدا را شاکرم که نتیجه کار و فعالیت همکاران را در بخش های مختلف شاهد هستیم .

وی با اشاره به بهسازی و زیبا سازی زندان سبزوار گفت: در حوزه زندان فرسودگی داریم و این مشکلی است که گریبانگیر سازمان است، جمشیدی افزود: مجموعه زندان سبزوار توانسته با خلاقیت و نوآوری همه چیز را تحت الشعاع خود قراردهد و مجموعه ای نشاط آور ایجاد کرده بطوریکه با وارد شدن به این مجموعه احساس نمی کنید اینجا زندان است یا یک محیط آموزشی.

مدیرکل زندانهای خراسان رضوی همچنین در جلسه صمیمی پرسش و پاسخ کارکنان در خصوص سختی کار در زندان و مسائل و مشکلات موجود از قبیل کمبود نیرو  گفت :  در حال حاضر بایستی با کار جهادی و بسیجی خلاء کمبود نیرو را جبران نماییم .

وی ضمن تاکید برتکریم ارباب رجوع افزود:برادران و خواهران ، خدمت به زندانیان و خانواده آنان نعمت بزرگی است که خداوند به ما داده تا در خدمت چنین افرادی باشیم و بایستی این نعمت را قدر بدانیم.

در پایان جمشیدی ضمن تقدیر و تشکر مجدد از همکاران زندان سبزوار در جهت انجام کار جمعی گفت: کار بزرگی انجام دادید ولی یک برنامه دیگر دارید که بایستی با ظرافت کار کنید و آن ساختن شخصیت زندانی می باشد که لازم است دست به دست هم دهیم افکار منفی را کنار بگذاریم مثبت اندیش و خیراندیش باشیم.

مدیرکل زندانهای خراسان رضوی در ادامه از پروژه زندان جدید سبزوار بازدید و در خصوص پیشرفت کار به پیمانکار توصیه های لازم را ارائه نمود.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*