صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و هیات همراه از زندان های تربت حیدریه و سبزوار

بازدید فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها و هیات همراه از زندان های تربت حیدریه و سبزوار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای خراسان رضوی ؛ سردار سرتیپ دوم ستاد محسن ایزدخواه پیما  فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها  به همراه سرگرد امجدیان معاونت صیانت و پیشگیری یگان حفاظت سازمان زندانهای کشور در زندان های تربت حیدریه و سبزوارحضور و ضمن بازدید از قسمتهای مختلف مسائل حفاظتی و امنیتی  را بررسی وبا سربازان و پاسیاران دیدار و گفتگو کرد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها با حضور در آسایشگاه سربازان وظیفه به صورت چهره به چهره ، با آنان به گفتگو پرداخته و اظهار داشت : ضروری است تا همه سربازان وظیفه به مسائل حفاظتی و امنیتی توجه بیشتری داشته باشند.

وی ضمن اعلام موافقت با بخشش اضافه خدمت تعداد زیادی از سربازان به مناسبت میلاد امیرالمومنین(ع) و عید نوروزوبا  قدردانی از نعمت انقلاب اسلامی و جان فشانی شهدا،امنیت موجود را حاصل جانبازی ها و از خودگذشتگی سربازان و شهدای انقلاب اسلامی دانست و از سربازان وظیفه خواست قدرشناس و الگوبردار از شهیدان سرباز وظیفه باشند.
ایزدخواه پیما  در بازدید از زندان تربت حیدریه گفت:این زندان در اجرای دستورالعمل ابلاغی از سوی یگان حفاظت سازمان به بهترین وجه ممکن اقدام نموده است ، به ویژه پنج آیتم ابلاغی ستاد  کل نیروهای مسلح در این زندان رعایت شده که جای تقدیر دارد.

وی ضمن تقدیر از زحمات مدیر و پرسنل زندان  که در راستای اعتلای اهداف سازمانی تلاش می نمایند افزود : زندان تربت حیدریه  جزء ۵ زندان برتر کشور در زمینه اهمیت به مسائل امنیتی، رسیدگی به امور فرهنگی ، معیشتی و اعتقادی کارکنان کادر و وظیفه و همچنین زندانیان می باشد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان زندانها همچنین در بازدید از زندان سبزوار گفت : تمامی اقدامات انجام گرفته در زندان بر محور سیاست های سازمان بوده،و ضمن تشکر از اقدامات اصولی در راستای استقرار امنیت پایدار در این زندان، آرامش و امنیت را لازمه کار زندانبانی دانست و از زندان به عنوان یک محیط بحرانی یاد کرد و افزود : باید تلاش نماییم تا با اقدامات پیشگیرانه از بروز هرگونه حادثه در زندانها جلوگیری نماییم که بحمد الله با همدلی مسئولین این موضوع در زندان سبزوار کاملاً مشهود است.

در پایان سردار ایزدخواه  از اقدامات انجام شده از جمله پر نمودن اوقات فراغت پرسنل کادر و وظیفه، تعامل و دلسوزی مسئولین زندان،برگزاری مستمر جلسات پرسش وپاسخ ورسیدگی شبانه روزی به امورات وظیفه ها، خصوصاً راه اندازی ماهنامه یگان حفاظت و اجرای برنامه های فرهنگی و آموزش های متنوع انتظامی و زندانبانی  تقدیر و تشکر نمود .

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content