صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / افتتاح اولین مرکزخدمات دوستدار نوجوان کشور در کانون اصلاح و تربیت خراسان رضوی

افتتاح اولین مرکزخدمات دوستدار نوجوان کشور در کانون اصلاح و تربیت خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی کانون اصلاح و تربیت ؛ زارع زاده مدیر کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری سازمان زندان ها به همراه جمشیدی مدیرکل زندانهای استان خراسان رضوی وکاظمی دبیر اولویت های ده گانه ابلاغی از سازمان ازقسمتهای مختلف و خوابگاه های مددجویان(پسران و دختران) کانون اصلاح و تربیت خراسان رضوی بازدید نمودند.

در راستای این بازدید مرکز خدمات دوستدار نوجوان با هدف ارتقاء سلامت روانی، جسمی، اجتماعی مددجویان کانون  اصلاح و تربیت پس از تلاوت کلام الله مجید، توسط مدیرکل دفتر برنامه ریزی ، نوسازی و تحول اداری سازمان زندانها افتتاح گردید.

شایان ذکر است؛خدمات این مرکز بر اساس اصول علمی و نیاز سنجی از خود مددجویان نوجوان طراحی و برنامه ریزی شده و در مراحل مختلف آن مددجویان مشارکت دارند،که این خدمات می تواند زمینه را برای ارتکاب مجدد جرم کاهش داده و آنها را برای بازگشت موثر به جامعه امیدوارتر و توانمندتر نماید.

فرشته مقدم جانشین کانون اصلاح و تربیت ضمن تشکر از حضور و حمایت مسئولین افزود : پشتوانه علمی و بکار گیری نیروهای متخصص مورد نیاز ، فضای فیزیکی و ارائه خدمات جذاب ، خلاقانه و متناسب با شرایط سنی مخاطبین  از دیگر ویژگی های این مرکز می باشد .

قابل ذکر است در جریان این افتتاحیه از سیستم هوشمند ارائه خدمات کانون اصلاح و تربیت نیز رونمایی گردید که در این طرح کلیه مددجویان کارت هوشمند دریافت می کنند و تمامی خدمات آموزشی ، مشاوره ای ، مددکاری و غیره و همچنین استفاده از ملاقات و تردد ها با کارت هوشمند ثبت و کنترل می گردد.

در پایان این بازدید جمشیدی درخواست تأمین اعتبار در خصوص  بازسازی خوابگاه شماره ۳  ، خرید وسایل و تجهیز آشپزخانه را مطرح ،که با نظر مساعد  مدیر کل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری سازمان زندان ها همراه گردید.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*