اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / تکریم و معارفه معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان مرکزی مشهد

تکریم و معارفه معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان مرکزی مشهد

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی مشهد؛مراسمی بمناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه ،خصوصاً ولادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار با حضور جمع کثیری از مسئولین زندان مشهد برگزار شد.

در ابتدااین مراسم باشکوه با تلاوت قرآن کریم آغاز گردید.

سپس اشجع مدیر زندان مرکزی مشهد در این مراسم ابتدا اعیاد شعبانیه را به حاضرین در مراسم تبریک گفت وبا اشاره به پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت: انقلاب ما با مشکلات زیادی به پیروزی رسید و فتنه های زیادی را پشت سرگذاشت.

وی افزود:دشمنان ایران اسلامی، در رأس آنها آمریکای جنایتکار و خائنین به انقلاب تلاشهای زیادی کردن تا باورهای انقلابی ما را تغییر دهند اما نتوانستند و پس از شکست در جنگ تحمیلی  آن را تبدیل به جنگ نرم کردند و میدان جنگ از مرزها به مغزها انتقال یافت که تا کنون این  باورهای انقلابی مردم بوده که همه فتنه ها را از بین برده و میبرد.

مدیرزندان مشهد در بخش دیگر از سخنان خود گفت: سازمان زندانهای کشور بعد از انقلاب در سه مولفه اصلی حیات یک جامعه یعنی عدالت ، امنیت و حوزه اصلاح و تربیت نقش بی بدیلی ایفاء کرده ودر حوزه اصلاح و تربیت ،ما از یک نگهدارنده صرف در قبل از انقلاب به اصلاح و تربیت زندانیان رسیدیم .

اشجع افزود:امروز در زندانهای کشور بیشترین حافظان قرآن را داریم و این مرهون تلاش های همکاران عزیزمان است.

مدیر زندان مشهد در بخش پایانی سخنرانی خود ار زحمات ۳۰ ساله داود سلیمانی با اهداء لوح یادبود ،تقدیر  و آذرمهری را بعنوان معاون سلامت،اصلاح و تربیت زندان معرفی نمود .

این مراسم با اجرای گروه تواشیح اندرزگاه ۲ به پایان رسید.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content