صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / بازدید هفت ساعته مدیر کل زندانهای خراسان رضوی از زندان تربت حیدریه

بازدید هفت ساعته مدیر کل زندانهای خراسان رضوی از زندان تربت حیدریه

به گزارش روابط عمومی زندان تربت حیدریه،جمشیدی مدیر کل زندانهای خراسان رضوی در بازدید از زندان تربت حیدریه از نزدیک در جریان اقدامات و فعالیتهای این زندان قرار گرفت.

در ابتدا این بازدید علی عبدی مدیر زندان تربت حیدریه ضمن خیر مقدم به مدیر کل زندانهای خراسان رضوی گزارشی از فعالیتهای این زندان در حوزه فرهنگی ، قضایی، امورات پرسنل،  پشتیبانی و تاسیسات و اشتغال و حرفه آموزی  زندانیان  ارائه کرد.

مدیر کل زندانهای خراسان رضوی نیز با شرکت در جلسه پرسش و پاسخ از تلاشهای صورت گرفته  مسئولین و کارکنان این زندان تقدیر کرد.

وی سپس در خصوص کاهش بازگشت مجدد زندانیان به زندان گفت: این یکی از مهمترین سیاستهای سازمان است که نیاز به تلاش همگانی دارد و هر شخصی مسئولیت شرعی  و قانونی دارد تا تمام تلاش خود را در این زمینه انجام دهد.

جمشیدی راه حل بی اعتمادی در سیستم های اداری را فضای دوستی و مودت و برادری عنوان کرد و افزود: توجه به سلامت جسمی و روحی پرسنل باید یکی از اولویتهای ادارات باشد تا کارکنان بتوانند با تمام توان در خدمت ارباب رجوع باشند.

در ادامه مدیر کل زندانهای خراسان رضوی از قسمتهای مختلف زندان بازدید و از نزدیک در جریان امور و اقدامات انجام شده قرار و بازندانیان بصورت چهره به چهره به گفتگو پرداخت.

در این بازدید سالن ورزشی بند بسته، ساختمان انتظامی، سالن جلسات (ویدئوکنفرانس) ، آسایشگاه وظیفه ها ، پاسدارخانه  در مجموعه زندان تربت حیدریه و همچنین سالن چند منظوره جهت اجرای برنامه های فرهنگی برای خانواده پرسنل و دفتر مراقبت بعد از خروج واقع در داخل شهر  توسط مدیرکل زندانهای خراسان رضوی افتتاح  و به بهره برداری رسید.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content