اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار ويژه / کسب عنوان دستگاه برتر قضایی استان توسط اداره کل زندانهای استان خراسان رضوی

کسب عنوان دستگاه برتر قضایی استان توسط اداره کل زندانهای استان خراسان رضوی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای خراسان رضوی؛ طی جلسه ای با حضور مرتضوی معاونت قضایی رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی در امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم ، از جمشیدی مدیرکل زندانهای استان خراسان رضوی به عنوان دستگاه برتر قضایی استان در حوزه امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم تقدیر بعمل آمد.

 

در این جلسه معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اظهار نمود : برابر نظرسنجی انجام شده از روساء دادگستری، دادستانها و سایر مقامات قضایی استان، اداره کل زندانها دستگاه برتر دراین حوزه تعیین گردید.

مرتضوی ارتباط خوب و تنگاتنگ اداره کل زندانها با حوزه پیشگیری از وقوع جرم و حوزه های قضایی را  از عوامل این انتخاب دانست و افزود: همراهی و برنامه ریزی مدیرکل زندانها ی استان در این خصوص بسیار مطلوب و اثر گذار بوده است.

مدیرکل زندانهای استان نیز در سخنانی ضمن تبریک ایام و اعیاد شعبانیه از مرتضوی بخاطر فعالیت های معاونت پیشگیری از وقوع جرم استان تشکر ، و اظهار داشت: با توجه به بازنشستگی تعدادی از همکاران علیرغم مشکلات موجود از جمله کمبود نیروی انسانی ؛ مجموعه اداره کل زندانها تمام تلاش خود را در جهت انجام وظایف محوله بکارگرفته و با برنامه ریزی به منظور حرفه آموزی و اشتغال زندانیان و نیز حمایت از خانواده آنها اقدام می نماید.

وی همچنین اظهار نمود: افتتاح کلاسهای قرآنی در زندانها از دیگربرنامه های اصلی این اداره کل می باشد.

جمشیدی با قدردانی از مجموعه قضائی در تعامل خوب و سازنده با اداره کل زندانها در خصوص آزادی زندانیان واجد شرایط ابرازنمود: ان شاءالله کماکان این روند ادامه داشته و منشأ خیر و برکت برای زندانیان و خانواده آنها گردد.

در پایان لوح تنظیمی که توسط حجت الاسلام و المسلمین مظفری رئیس کل دادگستری استان صادر شده بود به جمشیدی مدیرکل زندانها اهداء گردید .

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content