اخبار کوتاه
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار عمومي / نشست و گفتگوی مستقیم قضات دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان خلیل اباد با زندانیان کاشمر

نشست و گفتگوی مستقیم قضات دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان خلیل اباد با زندانیان کاشمر

بنابر اعلام روابط عمومی زندان شهرستان کاشمر ؛نشست و گفتگوی مستقیم قضات دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان خلیل اباد با زندانیان این دادسرا در سالن اجتماعات زندان برگزار شد.

در این نشست پرسش و پاسخ که سلطانی دادستان ،همتی ریاست دادگستری ، عاجل قاضی ناظر زندان و سایر قضات شعبات دادگستری حضور داشتند از نزدیک به سوالات و مشکلات قضایی زندانیان رسیدگی و تصمیمات مناسب در خصوص آنان اتخاذ گردید .

در ابتدای این جلسه همتی ریاست دادگستری شهرستان خلیل اباد در جمع محکومین و متهمین دادسرای شهرستان خلیل اباد طی سخنانی کوتاه گفت: زندان یک فرصت می باشد و بهترین مکان برای خود سازی و توجه به خود و ندامت از افعال و کارهای نا پسند گذشته است.

وی همچنین افزود :خوشبختانه امروز در زندانها اقدامات و فعالیتهای خوب فرهنگی در همه زمینه ها از جمله امور قرانی ، کتابخوانی ، ورزشی ،کارگاه های  اموزشی ، حرفه اموزی و سایر فعالیتهای فرهنگی و تربیتی تدارک و برنامه ریزی و اجرا می گردد که زندانیان می توانند با توجه به علاقه و استعداد خویش در این برنامه ها و فعالیتها شرکت و خود را برای بازگشت سالم به زندگی اجتماعی مهیا سازند.

شایان ذکر است در این نشست پرسش و پاسخ که با حضور حداکثری قضات این حوزه قضایی برگزار شد تعداد ۳۰ زندانی سوالات و مشکلات خویش را با قضات این حوزه قضایی مطرح و پاسخ های لازم را دریافت داشتند.

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Skip to content